Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto lista dolegliwości, które trapią poszczególne znaki. Na to musicie uważać koniecznie.

 

Baran

Słabe punkty to głowa, twarz, włosy. Dolegliwości – bóle głowy, chore zatoki, wypadanie włosów, katar.

Byk

Słabe punkty to żołądek i jelita. Panny cierpią na zaburzenia jedzenia, łopoty z trawieniem wzdęcia, zaparcia, problemy żołądkowe


Bliźnięta

Słabe punkty to kończyny, skóra. Mają problemy z bólami stawów, urazami, często różne alergie.

Rak

Klatka piersiowa, serce. Rak miewa problemy z wyczerpaniem nerwowym, nadmierną wrażliwością, miewa często kaszel, przeziębienia, problemy z sercem. Ma skłonności do kompulsywnego jedzenia.

Lew

Słabe punkty – serce, kręgosłup. Lew często poważnie choruje na serce, miewa też spore kłopoty w rożnych częściach kręgosłupa.

Panna
Słabe punkty to szyja, gardło, tarczyca, migdałki, górna część pleców. Byki mają częsty problem z górną częścią kręgosłupa, bólami gardła i kłopoty z tarczycą.


Waga

Słabe punkty to pęcherz i kręgosłup lędźwiowy. Cierpi z powodu pęcherza, czasami zbyt często oddaje mocz. Ma bóle kręgosłupa w dolnej części. Często potrzebuje detoksu.

Skorpion

Jego słaby punkt to narządy płciowe. Skorpiony mogą mieć problemy z libido, płodnością, chorobami przenoszonymi droga płciową.

Strzelec

Słabe punkty to biodra, uda i wątroba. Strzelce często mają problemy ze stawami biodrowymi. Narażone są na choroby wątroby, w tym na żółtaczkę.

Koziorożec

Słabe punkty to żeby, kości, stawy kolanowe. Często bywają u dentysty, miewają problemy z chodzeniem, osteoporozą.

Wodnik

Płuca, układ nerwowy. To naczynia powiązane. Wodniki mają problemy z alergiami, astma, bywają przewrażliwione, miewają kłopoty natury psychicznej.

Ryby

Stopy, szyszynka. Ryby często cierpią z powodu haluksów. Problemy z szyszynka zamieniają się w hipochondrię, utratę kontaktu z innymi, egocentryzm.

 

Żeby pozostać w zdrowiu, warto zadbać o dietę. Astrologia ma dla was konkretne wskazówki. Co powinniście jeść?

 

Baran

Baran w swojej diecie musi mieć pokarmy z dużą ilością błonnika, takie jak zielone warzywa, rośliny strączkowe, czerwone owoce. Poza tym dla Barana ryby są najlepszym źródłem białka.

 

Byk

Zwykle cierpią na problemy żołądkowo-jelitowe. Powinny mieć dietę z pełnowartościową żywnością, taką jak zboża, i zmniejszyć spożycie czerwonego mięsa, jaj i przetworzonych produktów.

 

Bliźnięta

Potrzebują pokarmów bogatych w żelazo, wapń i witaminę C, które znajdą w mięsie, sałatkach, nasionach i roślinach strączkowych. Powinny unikać picia kawy i napojów gazowanych.

 

Rak

W dzisiejszych czasach jeszcze częściej się denerwują, więc muszą jeść dużo owoców i warzyw. Wskazane są też napary ziołowe, które działają uspokajająco.

 

Lew

Mięso jest często podstawą jego żywienia. Musi włączyć owoce i warzywa do swojej diety i ograniczyć alkohol i kawę.

 

Panna

Zwykle zwracają szczególną uwagę na swoje zdrowie, dbają też o dietę. Powinny jeść dużo gotowanych roślin strączkowych i świeżych owoców.

 

Waga

Musi postawić na większe spożycie wody oraz zmniejszyć spożycie przetworzonej żywności, pomoże to organizmowi wyeliminować toksyny i poczuć się zdrowiej.

 

Skorpion

Jedzenie jest dla nich przyjemnością, ale często wybierają opcje, które nie są dobre dla ich zdrowia zdrowia. Dieta oparta na owocach, warzywach i mięsach bez dużej ilości tłuszczu to dobry początek.

 

Strzelec

Uwielbia smażone potrawy, więc pierwszym krokiem będzie zastąpienie ich potrawami gotowanymi, bo musi uważać na wątrobę! Polecane są warzywa gotowane na parze, chude mięso oraz dużo owoców i warzyw.

 

Koziorożec

Najlepszą opcją dla Koziorożców są nabiał, galarety, nasiona i orzechy. Musi ograniczyć słodkie napoje.

 

Wodnik

Należy maksymalnie ograniczyć spożycie czerwonego mięsa, cukrów i rafinowanej mąki. Zamiast tego należy jeść kurczaka, indyka, ryby i produkty pełnoziarniste.

 

Ryby

Śniadanie powinno być najważniejszym posiłkiem w ich diecie w połączeniu z lekką kolacją. Powinny ograniczać spożycie mięsa, jeść warzywa, rośliny strączkowe i owoce.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót