Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran

Baran jest pewny siebie, zdeterminowany i entuzjastyczny. Jego słabość: jest bardzo impulsywny. Kiedy idzie do centrum handlowego, jest w stanie zatrzymać się w każdym sklepie, żeby kupić cokolwiek. Dobrą techniką, która może pomóc mu zaoszczędzić, jest wyzwanie znane jako „dzień bez wydatków”, w którym wyznacza sobie wyzwanie, aby przetrwać dzień (lub tydzień) bez wydawania ani grosza.

 

Byk

Jest praktyczny, odpowiedzialny i pragnie stabilności, ale jest bezkompromisowy, jeśli chodzi o dobre rzeczy. Innymi słowy, nie zastanawia się dwa razy jeśli ma coś kupić, szczególnie lubi dobre jedzenie. Najlepszą strategią jest nakreślenie planu, na co może w danym miesiącu przeznaczyć nadwyżkę pieniędzy.

 

Bliźnięta

Są bardzo elastyczne i szybko się uczą, ale są też nieprzewidywalne. Powinny priorytetowo traktować oszczędności na przyszłość, takie jak wakacje czy dobra starość. Inaczej nigdy na nic nie zaoszczędzą.

 

Rak

Będąc lojalnym i wytrwałym, ma szacunek do pieniądza. Ciężko pracuje i nie szasta na lewo i na prawo. Za dużo jedynie wydaje na na codzienne przyjemności, typu kawa, ciastko, lody. Tu może szukać oszczędności.

 

Lew

Często jest hojny i czarujący, co powoduje, że zaniedbują swoje oszczędności. Strategia Lwa musi polegać na ograniczeniu wydatków z przyjaciółmi, bo Lew nigdy się w takich sytuacjach nie liczy z groszem.

 

Panna

Nie słynie z szastania pieniędzy, raczej stara się minimalizować wydatki. Od czasu do czasu ma jednak taki pomysł, by kupić coś, co przerasta jej możliwości. Powinna mierzyć siły na zamiary.

 

Waga

Lubi kontakty z innymi. Z tego powodu często ma niespodziewane wydatki, a to na przyjmowanie gości, a to na spotkania na mieście. Dobrym nawykiem dla Wagi byłoby używanie wyłącznie gotówki, bo karta kredytowa ją zdecydowanie gubi.

 

Skorpion

Zapobiegliwy i nieufny. Myśli, że coś się zawsze może wydarzyć i dlatego musi mieć pod ręką pieniądze w gotówce. Często je potem wydaje bez potrzeby. Potrzebuje konta w banku i ograniczeń na karcie.

 

Strzelec

Marzy o wielkich rzeczach i jest rozrzutny. Z tego powodu brakuje mu potem na wielkie marzenia, na przykład na podróże, które uwielbia. Powinien bardziej skupiać się na celach, ogranicza bieżące wydatki.

 

Koziorożec

Jest odpowiedzialny i zdyscyplinowany, ale gubią go kaprysy. W jednej chwili potrafi wydać zaoszczędzone pieniądze na coś, co kompletnie nie jest mu potrzebne. Powinien zastanowić się trzy razy, zanim znowu wpadnie na podobny pomysł.

 

Wodnik

Jak ma pieniądze, to je zwyczajnie wydaje. Nie znosi żadnych ograniczeń co do swoje osoby. A ponieważ bardzo często odnosi zawodowy sukces, nie musi się liczyć z wydatkami.

 

Ryby

Marzycielki oderwane często od rzeczywistości. Tak naprawdę uwielbiają spełniać swoje kaprysy. Ryby powinny skrupulatnie kontrolować swoje wydatki, bo często w połowie miesiąca zaczyna im brakować pieniędzy.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  pieniądze , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót