Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Baran

Pierwszy z zodiaku i pierwszy na liście. To ludzie pełni energii i witalności o bardzo intensywnej i żądnej przygód osobowości. Niczego się nie boją i zawsze są gotowi na nowe wyzwania.

 

2. Skorpion

Skorpiony mają bardzo silną osobowość, ale różnią się także od reszty znaków zodiaku intensywnością charakteru. Jest to szczególnie widoczne na poziomie emocjonalnym.

 

3. Rak

Chociaż ludzie spod tego znaku są znani z nagłych wahań nastroju, wyróżniają się także silnym i wytrwałym charakterem. Przede wszystkim są to ludzie bardzo pewni siebie i bardzo pewni swoich umiejętności.

 

4. Lew

Cechą, która określa ludzi tego znaku, jest ich dominujący charakter, ponieważ nie boją się nowych wyzwań i stawiają im czoła. Doskonali przywódcy.

 

5. Strzelec

Strzelcy znani są z opanowania. Wiedzą, jak kontrolować swoje emocje i radzić sobie z każdą negatywną sytuacją lub osobą.

 

6. Wodnik

Ten znak jest jednym z najbardziej stabilnych emocjonalnie. Wodniki są bardzo silne, dobrze radzą sobie z różnymi kryzysami.

 

7. Waga

Wagi zawsze zachowują równowagę między swoimi emocjami a charakterem. Nie dają się ponieść złym emocjom i zwykle rozwiązują swoje problemy za pomocą kompromisów. Najpierw analizują sytuację, a następnie działają.

 

8. Bliźnięta

Bliźnięta miewają problemy z podjęciem decyzji, ponieważ są często niestabilne w swoich emocjach. Zbyt często słuchają rad innych ludzi.

 

9. Ryby

Marzyciele żyjący w innym wymiarze. Często dają się nabrać na ludzkie kłamstwa. Bywają niestabilne emocjonalnie, zbyt mocno biorą wszystko do siebie.

 

10. Koziorożec

 

Osoby urodzone pod tym znakiem są często bardzo niezdecydowane, trudno jest im czasami przyjąć na siebie odpowiedzialność. To sprawia, że często nie umieją radzić sobie z problemami.

 

11. Panna

 

Mogą wydawać się silni i bardzo sprawiedliwi, ale ich wielką słabością jest to, że nie akceptują siebie takimi, jakimi są. Zawsze mają do siebie pretensje i często niską samoocenę.

 

12 Byk

Byki nie lubią zmian w swoim życiu. Kochają swoją stabilność i każde jej zachwianie jest dla nich ogromnym stresem. Bywają przewrażliwieni na swoim punkcie, czasami są wśród nich hipochondrycy.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz