Partner: Logo KobietaXL.pl

To są znaki, które nie lubią angażować się w związek z obawy, że zostaną zranione lub nie są w stanie traktować związków poważnie. Dlatego decyzja o małżeństwie jest dla nich wyjątkowo trudna.

 

 

Bliźnięta

Strach jest tym, co sprawia, że ​​mężczyźni Bliźnięta unikają związków. Wolą sami oszukiwać niż być oszukiwanym, panicznie boją się zdrady i ośmieszenia. To powoduje, że nader często przegapiają swoją prawdziwą drugą połówkę.

 

Strzelec

Strzelcy kochają czuć się wolni i niezależni, ale kiedy otwierają swoje serca, dają z siebie wszystko. Niestety, umiłowanie wolności w końcu i tak zwycięży. Nawet jeśli Strzelec wejdzie w związek, będzie nadal chciał żyć po swojemu. Wiedząc o tym, Strzelcy często wolą unikać zobowiązań.

 

Koziorożec

Nieufność jest tym, co sprawia, że ​​Koziorożce pojawiają się na tej liście. Trudno im zaufać partnerowi i myślą, że dają więcej niż otrzymują. Koziorożec często czuje się wykorzystywany, uważa, że tak bardzo się poświęca i nie jest to doceniane. Dlatego często woli być sam, niż żyć z poczuciem krzywdy.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót