Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto, co podobno na nasz temat zapisane jest w gwiazdach:

 

Baran

Jesteś hojny, ciepły, szczery i wierny wobec tych, którzy zasłużyli na twoje uznanie. Znajomi pozytywnie reagują na twój optymistyczny charakter. Często jesteś liderem w swojej grupie i ludzie ci ufają. Potrafisz wybaczać drobiazgi, jednak nigdy nie wybaczysz zdrady albo braku lojalności.

 

Byk

W kontaktach z przyjaciółmi jesteś bardzo wybredny. Masz niewielu przyjaciół, ale wiesz, że możesz im ufać. Jesteś dla nich miły i czarujący. Jesteś gotów pomagać innym, o ile nie szkodzi to twoim interesom. Jesteś doceniany przez znajomych, ponieważ sprawiasz, że czują się przy tobie spokojni, pewni siebie i mają wsparcie. Ale jeśli cię zdradzą, trudno ci wybaczyć.

 

Bliźnięta

Przywiązujesz wielką wagę do przyjaźni. Jesteś ceniony i popularny za swoją zabawną osobowość i hojność. Zawsze jesteś gotów pomóc przyjacielowi, który ma kłopoty. Rozmowa z tobą jest interesująca, ponieważ jesteś towarzyski i dostosowujesz się do różnych punktów widzenia. Uważasz swoich najbliższych przyjaciół za braci, a czasami stawiasz nawet wyżej od partnera.

 

Rak

Twoi przyjaciele czują się z tobą dobrze, ponieważ szybko przełamujesz lody. Kiedy naprawdę uważasz kogoś za przyjaciela, chronisz go i jesteś dla niego hojny, opiekujesz się nim. Masz kilku przyjaciół, ale takich na całe życie. Bardzo cię jednak rani obojętność osoby, którą uważasz za przyjaciela.

 

 

Lew

Traktujesz przyjaźń bardzo poważnie. Należysz do tych, którzy dają, nie oczekując niczego w zamian. Jednak twoje pragnienie bycia na pierwszym miejscu sprawia, że nie wszyscy to docenią. Silny charakter, który masz, czasami sprawia kłopoty, dlatego potrzebujesz szczerych przyjaciół, którzy potrafią powiedzieć ci o twoich wadach. Zazwyczaj przejmujesz inicjatywę w swojej grupie przyjaciół.

 

Panna

Pomimo dyskrecji i rezerwy, uwielbiasz wspólne plany z przyjaciółmi. Tendencja do perfekcjonizmu prowadzi cię do ostrożnego wybierania przyjaciół. Kiedy wybierasz przyjaciela, lubisz pielęgnować przyjaźń i dawać z siebie wszystko, ale oczekujesz wzajemności. Widzisz przyjaźń jako sojusz, który ma na celu przezwyciężenie trudności życia.

 

Waga

Bycie czarującym i opiekuńczym ułatwia ci nawiązywanie przyjaźni. U twojego boku nie można czuć się nieswojo, ponieważ zawsze szukasz równowagi. Wiesz, jak słuchać i szczerze lubisz ludzi. Jeśli jednak zauważysz, że twoi przyjaciele niekoniecznie robią rzeczy, które lubisz, dyplomatycznie się wycofasz. Jednak jesteś cierpliwym i świetnym mediatorem w obliczu konfliktów między znajomymi.

 

Skorpion

Jesteś bardzo zazdrosny o swoich przyjaciół. Masz wyjątkową osobowość i walisz prawdę prosto z mostu, co często sprawia, że miewasz kłopoty. Ale jesteś jesteś wierny, zdolny do poświęceń i umiesz dochować tajemnicy.

 

Strzelec

Przyjaźń to dla ciebie wartość. Spędzasz czas z wybranymi przez siebie przyjaciółmi i jesteś wobec nich hojny i opiekuńczy. Doceniają cię bo lubisz dobrą atmosferę i unikasz konfliktów, a najlepsze jest to, że można z tobą zawsze pogadać. Czasami jednak za dużo mówisz o innych.

 

Koziorożec

Ponieważ jesteś nieco podejrzliwy i powściągliwy, nie zdobywasz przyjaciół tak łatwo. Lubisz intymne i szczere relacje. Kiedy uda ci się otworzyć i zaufać, jesteś bardzo lojalny. Wydajesz się być nieprzenikniony i trudny do poznania. Masz tendencję do testowania swoich przyjaźni i nigdy nie dajesz drugiej szansy.

 

Wodnik

Jesteś idealnym przyjacielem, zawsze chętnym do pomocy. Szanujesz życie prywatne swoich przyjaciół i jesteś pod tym względem dyskretny. Wodnik to znak przyjaźni, łączy ludzi, unika konfliktów. Nie lubisz jednak, gdy ktoś narzuca ci pomysły sprzeczne z tym, co myślisz i wchodzi z butami w twoją prywatność.

 

Ryby

Zwykle nie szukasz przyjaciół, ale oni sami się pojawiają, bo przyciągasz ludzi. Często zdarza ci się, że trudno jest ci wyznaczyć granice swojej prywatności, przez to ludzie potrafią cię wykorzystywać, żerując na twoim dobrym sercu. Jesteś wrażliwy i wierny, nie zawsze chcesz jednak aż tak bliskich kontaktów, jak ludziom się wydaje.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  przyjaźń , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót