Partner: Logo KobietaXL.pl

Lojalność to piękna cecha i pożądana w przyjaźni. Ale każdy znak zodiaku ma inne spojrzenie na te kwestie. Niektórzy łatwo nawiązują więzi, podczas gdy inni są nieufni i niechętnie wchodzą w zażyłe kontakty. Są jednak takie znaki, dla których przyjaźń jest ponad wszystko.

 

Byk

Jest to jeden z najbardziej lojalnych znaków astrologicznych. Nic nie jest dla niego ważniejsze niż rodzina (a przyjaciele są dla Byka jej częścią), więc zrobi wszystko, aby ich uszczęśliwić. Jednak oczekują tego samego w zamian i nie wybaczy braku lojalności.

 

Rak

Przyjaźń jest jedną z rzeczy, która ma największe znaczenie dla Raka. Cieszy się, gdy czuje się częścią grupy, umie dopasować się do innych. Przyjaciele są częścią jego tożsamości, a ponieważ miewa skłonności do uzależniania się od nich, jest nawet w stanie postawić przyjaciół na pierwszym miejscu przed swoim partnerem.

 

Strzelec

Przyjaciele są częścią ich najprzyjemniejszych doświadczeń, więc ich krąg jest rozległy. Strzelcy tworzą specjalną więź ze swoimi przyjaciółmi, szczególnie tymi z czasów dzieciństwa. Dal nich zrobią dosłownie wszystko.

 

Wodnik

Lubi wybierać ludzi podobnych do siebie. Mających podobne pasje, temperament i zainteresowania. Czuje się z takimi ludźmi dobrze i jest gotów każdemu z nich poświęcić swój wolny czas. Nie odmawia, gdy ktoś go poprosi o przysługę.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  przyjaźń , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót