Partner: Logo KobietaXL.pl

Plejadanie są jedną z najbardziej znanych w ezoteryce grup Istot pozaziemskich. Nawiązują z nami świadomie kontakt, jest wiele osób, które twierdzą, że takich kontaktów doświadczyło. Ludzie tacy mają być obdarzeni szczególną wrażliwością.

 

Przekazy Plejadan mają być dla nas bardzo istotne – starają się oni nam przekazać rzeczy, które są bardzo istotne - szerzą świadomość duchową, ekologiczną, postępową, dostarczając ludziom potrzebnych w ich duchowym rozwoju informacji. Starają się ludzi na wiele rzeczy uczulić. Plejadanie mają nas przekonać, że należymy wszyscy do jednej, duchowej Świetlistej Rodziny.

Plejadanie, którzy pojawiają się na Ziemi to osoby o subtelnej, duchowej naturze, w dobrej harmonii z przyrodą. Są w nieustającym kontakcie z bogiem, są przepełnieni pokojem i miłością.

 

Plejadanie to ludzie, którzy są uzdrowicielami na głębszym poziomie niż większość. Są w stanie komunikować się z wymiarami, z którymi większość innych nie potrafi. Ezoterycy są jednak zdanie, że nie każdy wie o tym, że tak naprawdę pochodzi z Plejad. Jakie cechy o tym świadczą?

 

1. JESTEŚ BARDZO POKOJOWĄ OSOBĄ.

Nie znosisz konfliktów, nawet jak ciebie nie dotyczą. Zawsze chcesz wprowadzić ład i pokój, szukasz kompromisów. Jesteś bardzo miłą osoba, nie chcesz nikomu wyrządzać krzywdy.

 

 2. POTRAFISZ UZDRAWIAĆ INNYCH.

Czujesz rzeczy głębiej i jesteś w stanie odczytać emocje, które nadejdą, zanim się pojawią. Dzięki temu masz dar emocjonalnego uzdrawiania. Twoja obecność wprowadza ludzi w błogi stan, koi nerwy, usuwa smutki.

 

3. CZUJESZ , ŻE NIE DO KOŃCA TU NALEŻYSZ.

Nie czujesz, że miejsce, w którym jesteś, jest dla ciebie prawdziwym domem. Żyjesz jakby poza czasem i poza światem. Niby jesteś t, ale twoja dusza jest stale w innym wymiarem.

 

4. KIERUJESZ SIĘ INTUICJĄ.

Jesteś w stanie poczuć rzeczy, których większość innych nigdy nie zauważy. Kiedy woła cię intuicja, słuchasz jej, idziesz za jej głosem. Nigdy nie lekceważysz znaków, które ci wysyła.

 

5. NIE RADZISZ SOBIE Z NEGATYWNYMI EMOCJAMI.

Bardzo przezywasz sytuacje, gdy musisz skonfrontować się z negatywnymi emocjami innych ludzi. Twoja dusza pęka na kawałki, czujesz się często kompletnie bezradny w takich sytuacjach.

 

6. JESTEŚ EMPATYCZNY.

Zawsze okazujesz współczucie ludziom i zwierzętom wokół ciebie. Mówisz ludziom o świecie duchowym, pokazujesz im inny wymiar zjawisk rzeczy. Uważasz, że twoim obowiązkiem jest uczulać innych na cierpienie i na naturę.

 

7. ZNAJDUJESZ RADOŚĆ W MAŁYCH RZECZACH.

Zawsze znajdziesz coś, z co może dać ci szczęście. Jesteś dumny ze wszystkiego, co robisz, nawet w najgorszych sytuacjach. Jesteś wdzięczny za wszystkie dary od losu.

 

8. MASZ DAR KOMUNIKACJI Z KAŻDYM.

Potrafisz rozmawiać ze wszystkimi ludźmi i wszystkich traktujesz równo. Nikt cię nie onieśmiela,nie masz obaw przed rozmową z kimkolwiek.

Tagi:

magia ,  plejadianie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót