Partner: Logo KobietaXL.pl

Bliźnięta

Kobiety spod tego znaku są kompletnie nieprzewidywalne. Bliźnięta nie znoszą monotonii, szybko się nudzą. Kochają ryzyko, przygodę, odkrywanie nieznanych rzeczy. Uwielbiają towarzystwo, kochają podróże, są gotowe każdej chwili spakować walizkę. Są również zalotne, lubią gdy są adorowane przez mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że są niewierne.

 

Skorpion

Odważne, inteligentne, egocentryczne. Dla Skorpiona nie ma żadnych ograniczeń ani przeszkód. Uwielbia przygody, niebezpieczeństwo, ekstremalne sporty. Rzuca się w wir wydarzeń, lubi się zatracać, często nawet zapominając o najbliższych. Robi to jednak na chwilę i wraca do rzeczywistości. Jeśli masz partnerkę Skorpiona, pamiętaj, nie próbuj jej okiełznać!

 

Strzelec

Mistrzyni improwizacji, kocha intensywne życie. Lubi niezależność, samotność, nie boi się podróży w pojedynkę. Ciszy się każdym dniem, jakby był ostatnim w jej życiu, żyje pełną piersią. Kobiety spod znaku Strzelca uwielbiają nowinki, chcą wszystkiego spróbować – jedzenia, przygody, znajomości. Nie próbuj jednak Strzelca uwiązać, jest jak wolny ptak, zostanie z tobą tylko wtedy, gdy zechce.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót