Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Dowiedz się dlaczego chemia zawsze doprowadziła cię do złych związków – tak reklamuje swoje usługi jeden z bardziej znanych coachów Evan Marc Katz. I oferuje swoją pomoc w wyborze odpowiednich partnerów do spotkań – zrozumieć mężczyznę, znaleźć miłość – to jego slogan. Co można osiągnąć po naukach randkowania? Umiejętność romansowania zarówno w internecie jak i w realu, dobór odpowiednich mężczyzn do spotkań, umiejętność zwrócenia na siebie uwagi wybranego mężczyzny w towarzystwie.

 

Evan Marc Katz odpowiada też na trudniejsze pytania samotnych kobiet. Tłumaczy, dlaczego niektórzy mężczyźni unikają pewnych kobiet, dlaczego nie chcą ze swoimi kobietami wychodzić, albo wyłącznie uprawiać seks lub dlaczego partnerzy nie spieszą się do ślubu. Pobierane nauki maja pomóc kobietom wyeliminować błędy, które najczęściej popełniają w kontaktach z mężczyznami.

Są też podobne akademie randkowania dla mężczyzn albo dla obydwu płci. W internecie roi się od adresów certyfikowanych coachów, którzy jak się reklamują – mogą odmienić całe twoje życie! I jak się okazuje nie brak chętnych do korzystania z ich usług. W Polsce też zaczynają pojawiać się nauczyciele randkowania i cieszą się coraz większa popularnością.

Czytaj także Akademie randkowania

Tagi:

data coaching ,  randka ,  spotkanie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz