Partner: Logo KobietaXL.pl

Ale ... przysłowia to nie tylko zabobon, w tym przypadku 'nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło' nie jest tylko sloganem. Udostępnienie przeze mnie tego artykułu pociągnęło bowiem niezwykle żywą dyskusję na wielku stronach facebookowych , w tym najwiekszą w grupie Fb PHENOMENAL US. https://www.facebook.com/groups/1953668521512384/

I zaczęło się dziać !!!!!

 

#niechnaszobaczą<3

 

Pojawiła się inicjatywa, którą teraz można już śmiało nazwać zorganizowanym projektem pod nazwą #widzialnefenomenalne.

 

#niechnaszobaczą<3

 

Pierwszym etapem był marsz w Warszawie w dniu 7 listopada o godzinie 12 w południe pod hasłem #niechnaszobaczą. Główną organizatorką tej właśnie części naszych działań jest Magdalena Harassek- Jakubiec z bloga Perły w wielkim mieście. https://perlywwielkimmiescie.pl/

No tak, ale można zapytać, o co nam właściwie chodzi? Marsz, bardziej, czy mniej kolorowy można przecież zorganizować na każdy temat.

 

#niechnaszobaczą<3

 

To prawda, ale w naszym przypadku to symbol walki o dostrzeżenie nas w mediach, tym tych społecznościowych, to zauważenie, że ludzie 50+ są sprawnymi obywatelami realizującymi swoje pasje i inwestującymi w swój rozwój.

 

#niechnaszobaczą<3

 

To ważna grupa społeczna, nie tylko ze względu na jej wielkość, ale także, a może przede wszystkim nasze doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Nasze pasje i zainteresowania to nie tylko lepienie pierogów, czy garnków, co ostatnio pokazują nam reklamy, ale wszechstronne działania na polu naukowym, sportowym, fitenssu, mody, sztuki, literatury, filmów, muzyki, teatru i wielu, wielu innych dziedzin, w tym owszem, również tych bliższych naszemu codziennemu życiu, jak gotowanie czy ogrodnictwo.

 

#niechnaszobaczą<3

 

Nie musimy nikomu udowadniać, że nie jesteśmy słoniami, a jednak, coraz częściej spotykamy się z bardzo irytującym protekcjonalnym tonem w jaki się nas traktuje.

Grupa PHENOMENAL US jest najlepszym przykładem pozytywnej energii i radości, jaka płynie z możliwości realizowania naszych marzeń oraz naszych możliwości i po raz kolejny pokazania, że wiek nie ma znaczenia.

Nasz marsz obserwowała Polska Agencja Prasowa reprezentowana przez Panią Dorotę Kieras oraz Radio Kolor.

Małgorzata Douglas - blog: I AM EVERY WOMAN.EU http://iameverywoman.eu/

Grupa PHENOMENAL US założona przez Anna Ciuchy i Drobiazgi http://annaciuchyidrobiazgi.blogspot.com/, admistratorki Ola Bonk https://lumpola-style.blogspot.com/ oraz Małgorzata Douglas http://iameverywoman.eu/

 

zdjęcia 

Konstantin Mira 
Małgorzata Douglas

Tagi:

kobieta ,  kobieta 50 plus ,  moda ,  społeczeństwo ,  niechnaszobaczą , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót