Partner: Logo KobietaXL.pl
Większość ludzi, których znam, ma poczucie, że stoją w miejscu. Są świadomi tego, że nie wykorzystują swojego potencjału? Ty również? Jeśli tak, to bardzo dobrze - uczucie niedosytu to pierwszy krok do zmiany! 

Nie zmienię się za Ciebie, ale mogę Ci pomóc. Już drugi raz organizujemy w Olsztynie Kongres Przyszłości. Dwudniowe wydarzenie, podczas którego zaproszeni goście pokażą Ci, jak żyć na maxa. Bez teorii, tylko praktyka i rzecz bezcenna: własne doświadczenie. Będziesz mógł skorzystać z porad Jakuba B. Bączka, doświadczeń Katarzyny Bosackiej i posłuchać niesamowitej historii Iwony Guzowskiej. To tylko niektórzy z wielu gości. 

Podczas Kongresu będziesz mógł zaczerpnąć inspiracji i zdobyć nową wiedzę w wielu dziedzinach. Jednym z naszych paneli będzie „Gospodarka”. Chcesz zarabiać więcej pieniędzy? Zakładam, że tak, bo choć wszyscy wiemy, że nie są najważniejsze, to jednak pieniądze pozwalają nam na komfortowe życie i realizację pasji. Tutaj będziemy rozmawiali z praktykami biznesu - twórcami start-upów, właścicielami wiodących firm, samorządowcami. Dowiesz się od czego zacząć i co zmienić, żeby osiągnąć swoje biznesowe cele - zwłaszcza w trudnym regionie Warmii i Mazur.

Przyszłość dzieje się dziś!

Świat idzie do przodu szybciej niż kiedykolwiek wcześniej... fantastyczne technologie, które podziwiałeś w filmach S-F kilka lat temu, dziś często są rzeczywistością. Podczas panelu „Technologie i rozwiązania przyszłości” będziesz miał okazję usłyszeć od osób, które zaryzykowały, jak wykorzystać nowe technologie w codziennej pracy. Dowiesz się, że wiele elementów Twojej codziennej pracy można robić inaczej: szybciej i wydajniej.

Specjalnie dla wszystkich Pań przygotowaliśmy rozbudowane warsztaty – „Bez gorsetu”. Będziesz miał niepowtarzalną okazję posłuchać kobiet sukcesu - kobiet, które zawojowały biznes, sport a nawet bokserski ring. Zyskasz nową perspektywę patrzenia na szanse, jakie dzisiejszy Świat stawia przez kobietami. Osobiście polecam!

Rozwijając swoją osobowość i biznes nie zapominaj o zdrowiu. "Nie zależy mi na tym, by zostać najbogatszym człowiekiem na cmentarzu." mówił Steve Jobs. Zdrowe i pełne energii ciało da Ci siły do zawojowania Świata. Spotkaj się z pasjonatami sportu i zdrowego stylu życia. Posłuchaj i sam doświadcz, jak wygląda rozwój fizyczny i troska o zdrowie we wszystkich wymiarach!

Swój czas i pieniądze trzeba inwestować rozważnie. Tym, na co zawsze warto postawić, jest rozwój osobisty. Jeśli chcesz zacząć pracę nad zmianą swojego życia, powinniśmy spotkać się 7-8 czerwca na Kongresie Przyszłości. Teraz masz możliwość nabycia kart wstępu w bardzo atrakcyjnej cenie. Wejdź na Kongres Przyszłości i zacznij wielką zmianę!

 

WARSZTATY DLA KOBIET "Bez Gorsetu"

Sala błękitna. Prowadzenie - Piotr Gąsowski

10:00

Czym jest gorset obecnie? Co dziś ogranicza kobiety i czy robią to inni, czy zakładam sobie gorsety same?

11:00

Kobieta pracująca. Jak odnieść sukces w pracy? Jak pogodzić pracę z domem?

12:00

Karolina Ponzo

12:30

Iwona Guzowska

14:00

Lunch

15:00

Prelegent

15:30

Bądź zdrowa kobieto.

Grażyna Kuczek

16:30

Życiowy Balans na jednej nodze.

Danuta Bujok

17:15

Piękna mądra i szczęśliwa w każdym wieku 20/30/40/50/60/70 lat

 

 

8 czerwca 2018 r.

WARSZTATY DLA KOBIET

Sala Błękitna. Prowadzenie - Piotr Gąsowski

10:00

Ubierz się w uśmiech - lekcja stylu i szyku.

11:00

Matka wystarczająco dobra

Anna Dydzik, nieperfekcyjna mama

12:00

Za drzwiami sypialni. Dlaczego, żona nie może chodzić po domu w rozciągniętych dresach?

12:45

Dżentelmeni o finansach nie rozmawiają, a kobiety?

13:30

Prezentacja

Prelegent

14:00

Lunch

Tagi:

społeczeństwo,  kobieta,  kongres, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót