Partner: Logo KobietaXL.pl

Interesuje nas holistyczne ujęcie odnowy i to nas wyróżnia. Chcemy się skupić nie tylko na wyglądzie, ale również zmianie wewnętrznej. Gorąco zachęcamy mamy do udziału w przedsięwzięciu Kobieta Od-Nowa, prezentującego fizyczną, psychiczną i duchową przemianę mamy w kobietę świadomą swojej kobiecości i pewną siebie, nową kobietę.

Jest to nasz sztandarowy program dotyczący najbliższej nam tematyki – świadomej kobiecości. Planujemy przeprowadzić i zaprezentować widzom przemianę kobiet obejmującą metamorfozę zewnętrzną i wewnętrzną przy udziale specjalistów z dziedzin związanych z nowoczesnym wizerunkiem.

Na czym polega projekt

Wyłoniona w procesie rekrutacji kandydatka przez okres 3 miesięcy dostaje wsparcie: coachingowo-psychologiczne i trenerskie. Patronem akcji jest siłownia City Fit Lublin która ufundowała karnet na siłownię dla uczestniczki projektu. Nasi sponsorzy i partnerzy to m. in. coach i terapeutka Agnieszka Sochar oraz trener personalny Tomasz Ostap. Pani, która wygra program spotka się raz w miesiącu z autorką projektu – Dorotą Pawelec i przed kamerą opowie nad czym pracowała, gdzie było trudno i co udało się przetransformować.

 

Agnieszka Sochar to psycholog, terapeutka, trenerka rozwoju osobistego, redaktor naczelnej portalu drogauwaznosci.pl oraz sochar.pl. Od zawsze odrzuca autopilota i wytrwale odkrywa w ludziach autentyczność. W swojej pracy często spotyka kobiety na zakręcie, którym pomaga otworzyć się na nowe perspektywy, zdobyć pewność siebie, wspomóc otwartość i gotowość na zmiany.

 

Tomasz Ostap jest trenerem personalnym, który bardzo często pracuje z mamami nad powrotem do formy i radości z bycia mamą przy równoczesnym byciu fit. Dzięki jego poradom uczestniczka będzie mogła wzmocnić mięśnie i sylwetkę, a także uzyskać poprawę samopoczucia. 3 miesiące projektu – to także czas na to, aby zmienić nawyki dbania o sylwetkę, podejście i nastawienie.

 

Kogo szukamy?

Aby wziąć udział w naszym projekcie przemiany – musisz być mamą otwartą i gotową na zmiany. Co to znaczy? Czujesz, że pewien etap się już skończył, masz pewne pomysły na siebie, ale nie wiesz jak zrobić ten pierwszy krok. Być może nie masz odwagi? A może nie wspiera Cię środowisko i potrzebujesz pomocy kogoś z zewnątrz, aby odkryć swój wewnętrzny potencjał?

 

Jeśli czujesz, że coś się w twoim życiu kończy zrób krok do nowego – PRZEŚLIJ NAM SWOJE ZGŁOSZENIE. Aby wziąć udział w projekcie wyślij swoje zgłoszenie (najlepiej w postaci wideo), opowiedz kilka zdań o sobie oraz o swojej potrzebie zmiany. Zgłoszenia wysyłajcie na adres kontaktbabskiblues@gmail.com

Szukaj na Facebooku
https://www.facebook.com/Kobieta-Od-nowa-1812386662350803/?ref=ts&fref=ts

Tagi:

kobieta ,  przemiana ,  kobieta od nowa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót