Partner: Logo KobietaXL.pl

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wydarzenie: „Kobieca strona mocy. Odkryj z nami wyższy wymiar kobiecości”, organizowane przez portal Oh!me, www.ohme.pl.
Będzie to energetyczne spotkanie, podczas którego każda z nas poczuje, jak wielka moc i siła tkwi w kobietach.
To jest Nasz czas.

Będziemy z ekspertami, specjalistami rozmawiać o związkach, relacjach, emocjach, zdrowiu i urodzie. Słowem o tym wszystkim, co dotyczy nas – kobiet.

To podczas tego spotkania będę miały miejsce wykłady i dyskusje, do udziału w których będziemy Was zachęcać, bo właśnie tutaj z pewnością znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań i naładujecie swoją moc energią innych kobiet.

W spotkaniu wezmą udział wspaniałe prelegentki, cudowne kobiety, które mają wiele cennych wskazówek do przekazania, i z którymi będziecie mogły nawiązać bezpośredni kontakt.

Swoją obecnością zaszczycą nas m. in :

1.Dagmara Skalska- autorka bloga Projekt Egoistka
Wykład „Pozytywny egoizm = siła kobiety”. O tym jak podnosić się z życiowych upadków, jak budować szczęście niezależne od okoliczności zewnętrznych, jak żyć w sposób Wolny, jak zbudować pewność siebie niezależną od opinii innych, jak transformować trudne życiowe doświadczenia, jak pracować nad nastawieniem i jak się otwierać na to, co przynosi życie. Niemożliwe staje się możliwe w chwili, gdy twój umysł w to uwierzy. A uwierzy, gdy zobaczy, że udało się to chociaż jednej osobie.

2.Ewa Tyralik - szefowa portalu dojrzewalnia.pl. Trenerka Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Zawodowo i osobiście zafascynowana pracą z przekonaniami oraz możliwościami rozwojowymi, jakie stwarza Internet.
Wykład „Co z tą kasą? Jak mieć serce, głowę i rękę do pieniędzy”. Kobiety w Polsce rzadziej od mężczyzn inwestują i oszczędzają długoterminowo. Harują dniami nocami i zarabiają mniej niż ich koledzy. Zajmują się domem i bywa, że na koniec dnia zostają z niczym. A jak to jest u Ciebie? Czy martwisz się o pieniądze, czy masz sprawy finansowe sensownie ogarnięte? Czy dostajesz za swoją pracę tyle, ile jest warta? Czy umiesz rozmawiać o pieniądzach? Czy stawiasz siebie na równi z innymi i już dzisiaj dbasz o to, aby w przyszłości mieć z czego żyć? Jeśli chcesz poznać przyczyny, dla których kobiety nie lubią zajmować się pieniędzmi oraz zmotywować się do uzyskania wpływu w tej sferze, zapraszamy na wykład.

3.Magdalena Jarzębowska - psycholog, doświadczony psychodietetyk,

autorka programu zmienswojenawyki.pl. Propaguje interdyscyplinarne podejście do problemu nadwagi i otyłości. Jest wice prezesem Towarzystwa Psychodietetycznego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Autorka książki „Krótka bajka o odchudzaniu z happy endem” oraz współautorka książki do wspólnego czytania, dla dzieci i dorosłych ” Kuchnia pełna przygód, czyli tajniki dobrego odżywiania”.
Wykład „Jak odzyskać wpływ na swoje ciało - w kontekście ciągłego odchudzania się. O poczuciu sprawczości.”

4.Anna Witowska, Kobiecy Punkt Widzenia doświadczona trenerka, która od lat skutecznie przeprowadza kobiety od frustracji, niskiego poczucia wartości i zagubienia - do motywacji, dumy z siebie, pełni energii.
Wykład „Wewnętrzna moc”. Rozmowa o tym, jak stać się pełną optymizmu Szefową Swojego Życia, jak stworzyć życie, od którego nie będziesz potrzebowała wakacji, odzyskać radość i uczucie, że możesz przenosić góry!

5.Małgorzata Zawada, trener posiadający ponad 23-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej i kolorowej, kosmetologii, wizażu, kosmetyki leczniczej i upiększającej. Działa charytatywnie oraz wykonuje pracę społeczną, wykorzystując zdobyte doświadczenie, w pomocy osobom potrzebującym wsparcia w pielęgnacji z uwagi na stan zdrowia. Promuje ideę kosmetyki pozytywnej.
Wykład „Psychokosmetyka- czyli jak kosmetyki/ zabiegi pielęgnacyjne wpływają na nasze samopoczucie”. Jeśli chcesz wiedzieć, o czym myślałeś wczoraj, spójrz na swoje ciało dzisiaj – mówi stare indiańskie przysłowie. Znaczy to tyle, że ciało i dusza stanowią jedno. Nasze uczucia i prze-konania wpływają na nasz wygląd – i na odwrót. Wiemy o tym rano, kiedy niewyspane i zgryźliwe zwlekamy się z łóżek. Potem jednak zapominamy. Przemęczamy się, dręczymy kompleksami, tłumimy emocje, boimy się być autentyczne. I nie cieszymy się życiem. Na szczęście wszystko można zmienić – wystarczy o siebie zadbać. Jak zacząć? Najlepiej od początku, czyli od zmiany myślenia o sobie.

6.Iwona Kossakowska - pedagog, psychoterapeuta systemowy, mediator rodzinny i sądowy. Posiada bogate doświadczenie zawodowe jako menadżer w instytucjach rynkowych. Współpracuje z fundacją Savant działającą na rzecz dzieci i dorosłych z ADHD i zespołem Aspergera oraz zaburzeniami pokrewnymi. Na co dzień zajmuje się terapią indywidualną, par i grupową, pracuje z dziećmi z dysfunkcją na różnych płaszczyznach, poradnictwem ogólnym oraz prowadzi warsztaty psychoterapeutyczne i rozwojowe dla dzieci i dorosłych.
Wykład „Podróż w czasie – pomiędzy przeszłością a przyszłością”. Rozmowa o tym, co z przeszłości jest dla nas ważne, co zbieramy z sobą w przyszłość, a co nas blokuje i jak korzenie wpływają na nasza teraźniejszość. Trochę o stresie i wolności, o spełnianiu marzeń tych obecny i tych z przeszłości.

7. Karina Dudek- Miracka - Dyrektor Zarządzająca, Klinika Miracki. Manager z dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w globalnych koncernach kosmetycznych.
Recepta na sukces według Kariny Dudek-Mirackiej jest prosta: określić faktyczne potrzeby Pacjenta, dostarczyć mu najlepszy dostępny produkt lub usługę i podążać za Jego oczekiwaniami. Łatwość budowania trwałych relacji oraz naturalna charyzma lidera powodują, że jako manager nie boi się podejmowania odważnych decyzji, które przekuwa w biznesowy sukces.

Wykład „Piękna, czyli jaka? Oswajamy medycynę estetyczną.” Rozmowa o jej innej stronie. Mity a realia i możliwości medycyny estetycznej.

Imprezę poprowadzi Małgorzata Ohme- psycholog i psychoterapeuta dziecięcy, młodzieżowy i rodzinny.

Ponadto odbędą się warsztaty,pokazy, konkursy.
W gronie wystawców znajdą się producenci kosmetyków, odzieży, żywności, wydawnictwa, agencje podróżnicze, kliniki urody i inne. Będzie można zobaczyc i kupić cudowne produkty.

O przekąski zadba Dziki ryż.
Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny dla wszystkich :)

Tagi:

kobieta ,  impreza ,  rozwój , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót