Partner: Logo KobietaXL.pl

 

W dzisiejszym świecie właściwie wszystko da się zrobić przez telefon. Robimy zakupy, monitorujemy dietę, umawiamy się na wizytę u lekarza. Dlaczego nie spróbować zatem poznać w ten sposób drugiej połówki? Obecnie najbardziej znaną platformą jest Tinder, jednakże istnieje wiele innych aplikacji randkowych, również wartych uwagi. Oto kilka z nich:


Facebook Dating

Facebook Dating to nowa funkcja Facebooka, która nie wymaga konieczności instalowania osobnej aplikacji. Polega na tym, że pełnoletni użytkownicy mają możliwość stworzenia osobnej zakładki na swoim profilu, przeznaczonej do randkowania, która nie będzie widoczna na profilu głównym. Funkcja, nazywana Sekretnym Zauroczeniem, pozwala wybrać maksymalnie dziewięciu znajomych z Facebooka lub obserwujących na Instagramie. Jeśli mają aktywny profil randkowy i wybiorą tego samego użytkownika w swoich dziewięciu wytypowaniach, obie osoby zostaną o tym poinformowane. Obecnie Facebook Dating nie jest jeszcze dostępny w Polsce, ale dzięki usłudze Facebook proxy istnieje możliwość skorzystania z zagranicznych wersji portalu.

 

Zaadoptuj faceta

Mężczyzna wysyła kobiecie tak zwane „zauroczenia”, a kobieta może umieścić wybrane profile mężczyzn w koszyku. Wyłącznie panie mogą wysłać wiadomość jako pierwsze. Dzięki temu rozmowa zostaje nawiązana tylko w przypadku, kiedy obie strony są faktycznie zainteresowane. Rozwiązuje to również problem dużej ilości nawiązanych par, z których nie rodzi się faktyczny kontakt. Aplikacja została stworzona we Francji na wzór sklepu internetowego, w którym kobieta jest konsumentem, a mężczyźni „towarem” i bije tam rekordy popularności z blisko 6 milionami zarejestrowanych użytkowników.

 

 

Tastebuds

Aplikacja dopasowuje użytkowników w oparciu o gusta muzyczne. Wystarczy dokonać rejestracji i dodać ulubioną muzykę, a w przypadku zróżnicowanych preferencji można również dodać swój profil Spotify. Tastebuds nie służy wyłącznie do randkowania - jest również przydatna do znajdowania nowych przyjaciół o podobnych gustach muzycznych, znajomych z koncertów, a nawet członków do własnego zespołu.

 

Hinge

Aplikacja, która służy do tak zwanego slow datingu, czyli powolnego randkowania. Program uczy się preferencji użytkowanika, a następnie proponuje najlepsze dopasowania w oparciu o odpowiedzi na pytania i informacje osobiste, takie jak religia, wzrost i poglądy polityczne. Hinge jest bardzo spersonalizowany, nie można pisać z dziesiątkami użytkowników jednocześnie, gdyż aplikacja proponuje jedną, starannie wyszukaną, osobę dziennie. Nie zawiera też reklam. Największym plusem Hinge jest fakt, że od razu widać, jakiego rodzaju relacji szuka konkretna osoba, a ponieważ pary są dobierane na podstawie odpowiedzi na pytania, o wiele trudniej jest napotkać kogoś, kto ma odmienne intencje.

 

Meetic

Aplikacja do poznawania nowych osób, niekoniecznie w celach randkowych. Meetic wyszukuje użytkowników, którzy znajdują się w pobliżu i wyświetla ich profile wraz z podstawowymi danymi. Oferuje również informacje o eventach, takich jak speed dating organizowany w okolicy. Ciekawą możliwością jest ustawienie trybu „Incognito”, co pozwala na odwiedzenie innych profili bez wiedzy pozostałych użytkowników i trybu „Zen”, w którym wyłącznie profile spełniające określone kryteria mogą nawiązać ze sobą kontakt.

Tagi:

randka ,  związek , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz