Partner: Logo KobietaXL.pl

Polityka prywatności Google idzie w coraz bardziej niebezpiecznym kierunku? Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wiele informacji udostępniamy firmom internetowym? Hasła, loginy, korespondencję, konta, rachunki... To tylko początek długiej listy. Teraz wkracza na rynek również STRUCTOGRAM®, który może pokazać pracodawcy, jaki masz charakter. Nie wierzysz? A Coca-Cola, BMW czy Microsoft uwierzyły.

Kiedyś w filmach science fiction z przerażeniem oglądaliśmy sceny, w których zmyślne maszyny skanowały mózgi bohaterów. Jak to się odbywa teraz?

Nie, nie. Nie ma się czego bać – mówi z uśmiechem Anna Urbańska, Master Trener STRUCTOGRAM® POLSKA. – Biostruktura jest naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem. Znając swoje mocne strony, możemy się na nich skupić.

Człowiek sukcesu

Marzysz o tym, żeby być bogatym, ale wydaje ci się, że kompletnie nie nadajesz się do własnego biznesu, bo zwyczajnie boisz się kontaktu z innymi ludźmi? A gdyby ktoś powiedział ci, że już taki jesteś i możesz skupić się na innych rzeczach? Nikt z nas nie wynalazł jeszcze uniwersalnej recepty na sukces. A stać się potentatem finansowym może każdy.

Oczywiście warto brać udział w szkoleniach typu „właściwy styl przywództwa”, jednak nikt nie nauczy nas wrodzonych umiejętności, takich jak np. zjednywanie sobie ludzi. Najważniejsze jest przecież używanie technik, które idealnie do nas pasują. Naukowcy udowodnili, że cechy osobowości oraz zachowania ludzi zależą od ich indywidualnych struktur mózgu– mówią obserwatorzy.

STRUCTOGRAM® nazywany jest kluczem do poznania samego siebie i faktycznie tak jest. Pozwala nam na rozwój i skupienie się na najważniejszych rzeczach zgodnie z naszą naturą. STRUCTOGRAM® pozwala nam zrozumieć siebie, swoje potrzeby i cele.

Szkolenie było dla mnie czymś niezwykle magicznym. Wcześniej nie zastanawiałam się nad słusznością moich wyborów i ich mechanizmami. Teraz dużo łatwiej i efektywniej radzę sobie w pracy. Uważam, że każdy myślący człowiek powinien sprawdzić swoją dominantę, subdominantę oraz całą biostrukturę –mówi jedna z osób, która zna już swoją biostrukturę.

Metoda naukowa

STRUCTOGRAM® opiera się na badaniach naukowych. Paul Maclean skupił się na koncepcji hierarchicznej struktury mózgu. Według naukowca nasz mózg składa się z trzech składowych. Pierwsza odpowiada za instynkty, druga za nasze emocje, natomiast trzecia za racjonalne myślenie. Każdy z nas jest wyjątkowy, wiemy o tym wszyscy, jednak czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tak jest?

Odkryj, jaka siła drzemie w Tobie, a dokładniej w Twoim mózgu, i zacznij działać efektywniej, angażując mniej energii.

Dlaczego jednych z nas paraliżują wystąpienia publiczne, a inni bardzo je lubią? Jedni planują wyjazdy z miesięcznym wyprzedzeniem, inni pakują się w dniu wyjazdu. Część z nas potrafi myśleć abstrakcyjnie i skupiać się na emocjach, a inni zupełnie tego nie rozumieją. W tym tkwi sekret poznania siebie, w tym tkwi sekret STRUCTOGRAMU®.

Co zyskasz dzięki Treningowi STRUCTOGRAM®?

  • poznasz siebie; będziesz mógł efektywniej wykorzy- stywać swoje cechy,

  • będziesz potrafił stawiać przed sobą tylko osiągalne cele,

  • staniesz się bardziej wiarygodny,

  • dowiesz się, gdzie masz granice,

  • znajdziesz własną drogę, pomoże Ci to w uzyskaniu harmonii i spokoju w każdym aspekcie życia.

STRUCTOGRAM® okazał się być idealnym narzędziem do poznania siebie.

W Polsce mamy również możliwość uczestniczenia w szkoleniu TRIOGRAM®, który jest kluczem do poznania innych, a także STRUCTOGRAM 3 – Klucz do poznania klienta i STRUCTOGRAM 4 – Klucz do poznania współpracownika.

Poznamy dzięki niemu naszych partnerów, współpracowników czy szefów.

Potocznie mówimy, że ktoś jest zielony, czerwony lub niebieski, a jaki jesteś Ty?

Sprawdź na: www.3kolorymozgu.pl i www.structogram.pl

 

Tagi:

mózg ,  psychologia ,  Anna Urbańska , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót