Partner: Logo KobietaXL.pl

Wiedzą kim są, umieją zawsze żyć w zgodzie ze sobą. Mężczyźni, którzy w rozwoju duchowym pozostali na etapie chłopców, nigdy nie zechcą się z nimi skonfrontować. Oto pięć głównych powodów:


Silne kobiety nie muszą mieć mężczyzny
Niepewni siebie mężczyźni, chcą mieć kobietę, która będzie ich potrzebowała. Silna kobieta nie chce takiego partnera, ona potrzebuje u boku takiego samego wojownika. Słabi mężczyźni dobrze o tym wiedzą.

Silna kobieta wie, czego chce
Ponieważ silna kobieta zawsze wie, czego chce, to odstrasza wielu mężczyzn. Oni wiedzą, że nie dadzą rady jej sobie podporządkować.

Silna kobieta chce wrażliwego partnera
Takie kobiety doskonale wiedzą, że każdy z nas ma słabe strony i nie należy ich się wstydzić. Wiedzą, że tylko uczciwość w związku może dać efekty. Słabi mężczyźni często udają macho, skrywając pod tą maską swoje kompleksy, a wiedzą, że w związku z silną kobietą nie da się ich ukryć.

Silne kobiety nie tolerują kłamstwa
Silne kobiety wyczuwają kłamstwo na odległość i nie wybaczają nielojalności. Słabi mężczyźni zbyt często nie dorastają do takich sytuacji.

Silne kobiety nie czekają
One nie chcą być opiekunkami, które czekają aż chłopiec wyrośnie i zamieni się w mężczyznę. Wymagają od partnera dorosłości tu i teraz. Dlatego mężczyźni szukający zastępczej matki, nie chcą mieć z silnymi kobietami do czynienia.

Tagi:

kobieta ,  silna kobieta ,  mężczyzna , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: