Partner: Logo KobietaXL.pl

Jeśli masz te poniżej opisane cechy, to znak, że należysz do grupy silnych kobiet. Musisz pogodzić się z faktem, że albo będziesz samotna lub spotkasz równie silnego mężczyznę, który sprosta wyzwaniu. Silne kobiety nie znoszą ról opiekunek, chcą być wyłącznie partnerkami.

 

1. Nie dajesz się wykorzystywać

Nie jesteś kimś, kto zgodzi się na przelotny romans, nie będziesz w ręku mężczyzny zabawką. Nie pozwalasz ludziom , aby cię wykorzystywali w żadnej dziedzinie życia.

 

2. Twardo stawiasz granice

Pilnujesz swoich granic i nie przekraczasz granic innych ludzi. Nie pozwalasz, aby ktoś wtrącał się w twoje życie, oceniał je czy krytykował.

 

 3. Łatwo poznajesz kłamców

Dość łatwo potrafisz czytać innych ludzi, a wielu mężczyzn nie jest w stanie tego znieść. To z pewnością jeden z twoich najbardziej niesamowitych talentów – wyczuwasz kłamstwo na odległość.

 

4. Nie dajesz drugiej szansy

Nie tolerujesz wybryków, braku lojalności, nieszczerości. Wystarczy ci jeden raz, by zakończyć związek.

 

5. Jesteś zbyt szczera

Nie owijasz w bawełnę, dla większości ludzi jesteś zbyt szczera. Jesteś do bólu uczciwa i tego wymagasz od innych.

 

6. Zadajesz pytania

Nie zostawiasz pytań bez odpowiedzi. Zadajesz trudne pytania, a tego wielu mężczyzn nie lubi.

 

7. Wiesz, czego chcesz

Wiesz, czego chcesz w związku i wżyciu. Wiele osób uważa, że masz wygórowane oczekiwania. Ty jednak nie lubisz chodzić na łatwiznę.

 

8. Nie boisz się intymności.

Nie jesteś kimś, kto boi się bezbronności i intymności z innymi ludźmi. Wiesz, kim jesteś i kim chcesz być. Umiesz pokazać swoje słabości i w tym też tkwi twoja siła.

 

9. Żyjesz intensywnie

Chcesz ciągle się rozwijać, uczyć się poszukiwać. Nie lubisz stać w miejscu Interesuje cię rozwój duchowy. Mężczyźni często nie nadążają za twoimi pasjami.

 

10. Jesteś pracowita i niezależna

Ciężko pracujesz i masz komfort finansowy. Nie musisz być od nikogo zależna, a to wielu mężczyzn niepokoi.

 

11. Kochasz siebie.

Akceptujesz siebie taką, jaką jesteś. Znasz swoje wady i zalety. Nie skupiasz się na wyglądzie, nie musisz budować samooceny kupując ubrania czy nieustannie goniąc za modą. Masz swój niepowtarzalny styl.

 

12. Zawsze słuchasz swojej intuicji.

Jesteś kimś, kto słucha swojej intuicji, nawet wbrew rozsądkowi. Wielu mężczyzn nie jest w stanie zrozumieć takiej postawy.

 

13. Tworzysz własne szczęście.

Nie szukasz szczęścia w innych. Wiesz, że szczęście pochodzi z wnętrza. Nie uzależniasz swojego samopoczucia od obecności innych w twoim życiu.

Tagi:

kobieta,  silna kobieta,  mężczyzna, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót