Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Na czym polega hipnoza regresyjna?

Proces regresji definiowany jest jako emocjonalna podróż do przeszłości i na tym bazuje hipnoza regresyjna. Wraca do przeszłych wydarzeń, które mogą mieć wpływ na nasze życie, a nawet niekoniecznie zdajemy sobie z tego sprawę. Bieg czasu powoduje, że nieprzyjemne wydarzenia mogą zacierać się w pamięci, jednak to nie oznacza, że problem został rozwiązany. Wręcz przeciwnie, podświadomość ciągle się z nim boryka. 

Hipnoterapeuta za pomocą hipnozy regresyjnej potrafi cofnąć się w czasie, aż do wystąpienia tego nieprzyjemnego zdarzenia, dotknąć danego problemu i z pomocą sugestii próbować zwalczać traumę u uczestnika sesji. Sesje hipnozy regresyjnej odbywają się z udziałem telepaty, który łącząc się z energetyką klienta, bezpiecznie przeprowadza go przez sesję. Jeśli szukasz specjalisty w tej dziedzinie, to hipnozę regresyjną z telepatą prowadzi Małgorzata Madeja, posiadająca wiedzę i doświadczenie w organizowaniu takich sesji.

 

Czy hipnoza regresyjna jest bezpieczna?

Niektórych powrót do przeszłych wydarzeń, poprzednich wcieleń czy świata astralnego po śmierci może przerażać. W ludziach budzą się lęki, że nie poradzą sobie ze strachem lub traumą, którą sesja może wywołać. Należy jednak wszystkich uspokoić. Hipnoza regresyjna ma na celu uporanie się z traumą i nieprzyjemnymi wydarzeniami, które ciągle mogą oddziaływać na życie danej osoby.

Hipnoza regresyjna jest bezpieczna. Zazwyczaj odbywa się online, w przestrzeni, która dla uczestnika jest znana i bezpieczna, a hipnoterapeuta i telepata czuwają nad tym, by całość przebiegła sprawnie i nie dopuszczą do powstawania niebezpiecznych sytuacji. Najczęściej w sesji uczestniczy jeden telepata, jednak znaleźć można również takie oferty hipnoterapii, gdzie nad bezpieczeństwem i komfortem klienta czuwa dwóch telepatów

 

W czym może pomóc hipnoza regresyjna do poprzednich wcieleń?

Hipnoza regresyjna pomaga w dotarciu do najgłębiej skrywanych problemów i traum. Ponadto pomaga w:

  • pozbywaniu się blokad, które uniemożliwiają rozwój osobisty, zawodowy czy miłosny,
  • zrozumieniu, poznaniu siebie i swoich życiowych wyborów,
  • wydostaniu się z ciągle powtarzanego schematu jak wybór nieodpowiednich partnerów, czy powielanie takich samych błędów raz po razie,
  • dotarciu do sedna problemu,
  • poznaniu własnych emocji i zrozumieniu ich,
  • odzyskaniu utraconej kontroli nad swoim życiem.

Jak widać, hipnoza regresyjna jest skutecznym i bezpiecznym narzędziem, dzięki któremu można pomóc człowiekowi w zrozumieniu emocji, zmianie stylu życia oraz dojściu do źródła jego problemów. Warto zdecydować się na taką sesję i dać sobie szansę na kroczenie świadomą ścieżką życia. 

Artykuł zewnętrzny

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz