Partner: Logo KobietaXL.pl

Jednym zdjęciem spełnij piłkarskie marzenie swojego dziecka! Ruszył nabór do szkółki OSHEE Camp organizowanej we współpracy z Borussią Dortmund

Jeśli Twoje dziecko ma od 7 do 12 lat, kocha piłkę nożną i marzy o tym, żeby szkolić się pod okiem prawdziwych gwiazd, koniecznie zgłoś je do konkursu! Od 27 czerwca do 1 lipca w Niepołomicach odbędzie się druga edycja OSHEE Camp – bezpłatnego obozu szkoleniowego dla młodych piłkarek i piłkarzy. Jak dziecko może dostać się do szczęśliwej 50-tki, którą przeszkolą najlepsi trenerzy Borussii Dortmund? Wystarczy udział w konkursie i wysłanie zdjęcia, które oddaje pasję do piłki nożnej. Ruszyła już rejestracja zgłoszeń. Konkurs potrwa do 1 czerwca.

Nieważne, czy dziecko gra w piłkę od wielu lat, czy dopiero od miesiąca – liczy się prawdziwa pasja i miłość do piłki nożnej, którą dodatkowo ktoś potrafi dobrze uchwycić na zdjęciu. Spośród nadesłanych fotografii dzieci komisja konkursowa wybierze 50 najciekawszych. Ich bohaterowie pojadą do Niepołomic na obóz ze szkoleniowcami Borussii Dortmund.

W konkursie mogą wziąć udział dziewczynki i chłopcy urodzeni w latach 2004-2009.

- Drodzy rodzice – aparaty i smartfony w dłoń! Bacznie obserwujcie swoje pociechy, zatrzymujcie najlepsze momenty w kadrze i wysyłajcie je na stronę konkursu. Nie będziemy oceniać jakości technicznej fotografii, liczy się pomysł, kreatywność i ogólne wrażenie, jakie wywołuje fotografia. Pokażcie, że dla Waszych maluchów udział w OSHEE Camp to spełnienie marzenia – zachęca Karolina Kosyna, Manager ds. komunikacji w OSHEE.

Wybrana pięćdziesiątka w ramach nagrody głównej otrzyma pięciodniowy pobyt na obozie sportowym z wybitnymi szkoleniowcami, z noclegami na Zamku Królewskim w Niepołomicach, stroje sportowe, medale oraz atrakcje dodatkowe w postaci zwiedzania Krakowa oraz kopalni soli. Dla dzieci przygotowano treningi piłkarskie oraz mentalne, które wzbudzą w nich motywację do działania i nauczą, jak podtrzymywać i rozwijać sportowe zainteresowania. Uczestnicy zostaną także objęci specjalnym programem żywieniowym dostosowanym do potrzeb małych, aktywnych sportowców.

- Sport to nie tylko wysiłek fizyczny, ale przede wszystkim styl życia i sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi. To właśnie chcemy pokazać dzieciakom podczas BVB-OSHEE Camp w Niepołomicach. Zaprezentujemy im nie tylko to, jak powinny wyglądać ich treningi, ale także co powinny jeść i jak dbać o kondycję, aby utrzymać dobrą formę nie tylko na boisku. Nade wszystko jednak damy im szansę poznania nowych ludzi i przekonania się, że piękno sportu płynie z radości współdziałania, dzielenia się sukcesami, wspólnego dążenia do celu – mówi Michał Zioło, trener Szkółki Piłkarskiej BVB.

Wśród osób, które prześlą zgłoszenie konkursowe, ale nie zdobędą głównej nagrody, zostaną rozlosowane nagrody pocieszenia – roczny zapas produktów OSHEE i bluzy sportowe.

Rejestracji dziecka można dokonać na stronie: http://oshee.eu/osheecamp/zgloszenia

Zobacz, co o BVB-OSHEE Camp mówi Marco Reus: https://youtu.be/F-tyfic7qys, oraz relacje wideo z ubiegłorocznej edycji szkółki piłkarskiej: https://www.youtube.com/user/OSHEEPolska.

Szkółka piłkarska Borussii Dortmund (BVB Evonik Fußballschule) rozpoczęła współpracę z polskimi dziećmi w 2015 roku. Zorganizowała wtedy cztery obozy w różnych miejscach Polski, w tym pierwszy BVB-OSHEE Camp w Krakowie. Treningi podczas obozów bazują na sportowym koncepcie Centrum Szkolenia Młodzieży Borussii Dortmund – klubu, w którym gra dziś Łukasz Piszczek. Szkolenia dzieci i młodzieży przygotowane przez niemieckich ekspertów rozwijają typowo techniczno-piłkarskie umiejętności (prowadzenie piłki, podania, przyjęcia, zwody czy strzały na bramkę), ale też są ukierunkowane na czerpanie przyjemności z gry w piłkę nożną.

Tagi:

ciekawostki , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót