Reklama:
blocker
Podobne artykuły:

Richard Mille to twórca ekskluzywnych zegarków dla elit, obsesjonat perfekcji, miłośnik architektury i kolekcjoner samochodów oraz fan Formuły 1, zaprojektował zegarek specjalnie dla Rafaela Nadala.

 

Rafael Nadal to najlepszy tenisista hiszpański, 9 – krotny zwycięzca Roland Garros, kiedyś numer jeden na świecie. Nadal był już w posiadaniu zegarka od Mille, ale ukradziono mu go w 2010 roku. Zegarek był wart 525 tysięcy dolarów.

 

Obecny model kosztuje 850 tysięcy dolarów i Mille zaprojektował go, by Nadal grał w nim w turniejach.

 

Mille nigdy nie wyprodukował więcej niż 200 sztuk tego samego modelu, a ceny jego zegarków wahają się od 165 tysięcy do blisko 3 milionów dolarów. Ma fabrykę w Szwajcarii, gdzie zatrudnia 100 osób, którym płaci ponad 138 milionów dolarów rocznie. Milioner podkreśla, że zegarki tworzy dla ludzi, którzy potrzebują społecznego uznania, ale jednocześnie cenią prostotę.

 

Nowy model RM Rafael Nadal jest lekki jak piórko – mechanizm waży zaledwie 4 gramy! Tenisista mówi, że ma wrażenie, iż zegarek jest jego druga skórą. Nadal gra w nim w każdym swoim meczu.

 

 czytaj Sport i pieniądze

Tagi:

ciekawostki,  Rafa Nadal,  tenis,  zegarek, 

Loading...
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~Bazyl   zgłoś nadużycie  

    W dup.ch się tym bogaczom poprzewracało. Setki tysięcy ludzi umierają z głodu, a ci zaspokajają swoje kaprysy za miliony dolarów. To nie może się dobrze skończyć ... :(

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...