Partner: Logo KobietaXL.pl

Kiedy zaczną po tobie chodzić, możesz skupić się na rytmie swojego oddechu, wyciszyć umysł i cieszyć się chwilą. Po seansie wychodzisz z pokoju jako inna osoba, bez stresu i bólu, spokojna, szczęśliwsza i zdrowsza.

Takie masaże są popularne od dawna, zwłaszcza w indonezyjskich uzdrowiskach. Masażysta umieszcza na twoim ciele kilka niejadowitych, dużych węży, które pełzają po całym kręgosłupie, plecach, twarzy, ramionach i nogach. Uważa się, że ich pełzanie jest głęboko ekscytujące i korzystne dla rozluźnienia mięśni.

 

Większość ludzi jest zwykle sceptycznie nastawiona do posiadania węży na swoich ciałach, ale po pokonaniu początkowego strachu, podobno to doświadczenie jest bardzo stymulujące.

Wielkość węży uzależniona jest od rodzaju masażu, większe służą do głębszych napięć mięśniowych, mniejsze wywołują efekt „trzepotania”. Osoby, które nie są zainteresowane ugniataniem dużych węży, mogą być masowane przez bardzo małe węże, które pełzają między palcami u rąk i nóg.

 

 Serpentessa, królowa węży, screen youtube

 

Z podobnych masaży, można jak podaje Insider, skorzystać w Nowym Jorku. Serpentessa to kapłanka węży, która ze względu na 15-letnie doświadczenie w roli pośredniczki między ludźmi a wężami, używa swoich węży, aby „rozpalić podziw i tajemnicę w życiu ludzi”.

Wyjaśnia, że ​​węże nie przyjmują od nikogo rozkazów, ale wybierają własną ścieżkę podróżowania po ciele:

„Tonują i stymulują nerw błędny w naszym ciele, a to uwalnia endorfiny i oksytocynę. To hormony dobrego samopoczucia. Pokonanie strachu przed wężami jest też jednym z głównych powodów, dla których ludzie szukają moich usług, choć 75-minutowy masaż kosztuje 297 USD”

Jeśli więc chcesz przezwyciężyć strach przed wężami, poczuć potężny dreszczyk emocji i czerpać korzyści z przyjemnego masażu, nie wahaj się go wypróbować!

 https://www.youtube.com/watch?v=5s7KkI-fo3M&feature=emb_title&ab_channel=Insider

Tagi:

ciekawostki ,  masaż ,  spa ,  węże , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót