Partner: Logo KobietaXL.pl

Opłatek Maltański przywędrował do Lublina po raz pierwszy. Wigilię dla najuboższych rodzin zorganizuje Mirosław Augustyniak w Lawendowym Dworku i to on jest koordynatorem całej akcji w Lublinie. Nasz portal objął ją patronatem medialnym.

Lista zamieszczona na fanpage wydarzenia powoli się zapełnia, ale jeszcze zostało sporo dzieciaków! Jeśli możecie, pomóżcie spełnić ich marzenia. Nie są wygórowane!

Poszukujemy darczyńców i wolontariuszy. Lubelski MOPS wytypował rodziny, które wezmą udział w Wigilii. Zebrał też listę prezentów, o których marzą dzieci. Możesz wybrać konkretne dziecko i właśnie jemu kupić prezent. Jeśli zdecydujesz się na to, napisz koniecznie do Ewy, która obsługuje listę – ewka.glaz@gmail.com. Ona zakreśli konkretne dziecko, a Ty przyniesiesz prezent oznaczony imieniem dziecka i numerem z listy do Lawendowego Dworku. Jako, że Wigilia ma się odbyć 10 grudnia, na prezenty czekamy do końca listopada!

Szukamy też sponsorów – hurtowni, sklepów spożywczych, które mogą podarować produkty do paczek jak i do zorganizowania Wigilii dla ponad 100 osób. Piszcie na redakcja@kobietaxl.pl lub na Facebooku wydarzenia. Tam też znajdziesz pełną listę potrzebnych prezentów.

 

Tagi:

Opłatek Maltański ,  opłatek ,  święta ,  dzieci ,  prezenty , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz