Partner: Logo KobietaXL.pl

Już wiesz, kim jest wampir energetyczny, czyli osoba, która żeruje na twojej energii. Znasz też objawy, które pojawiają się po kontakcie z taka osobą. Oczywiście najlepszym wyjściem byłoby trzymanie się od takich osób z daleka, ale jeśli to jest twój szef, teściowa czy kuzynka, nie ma na to szansy.

 

Pamiętaj jednak, żeby zawsze zachowywać dystans fizyczny od takiej osoby, podobno optymalne jest 1,5 metra i więcej. Dobrze jest podczas rozmowy krzyżować ręce i nogi. To podobno również stanowi barierę energetyczną.

 

wampir

 Poznaj 5 typów wampirów!

 

 

Generalnie jednak musisz zadbać o swoje zdrowie – bo najlepszą metodą jest utrzymanie swojego systemu – fizycznego, psychicznego i eterycznego w czystości. Im bardziej ty jesteś zdrowa, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś skorzysta na twojej energii bez twojej woli.

 

Zacznij zdrowo się odżywiać, mięso zastąp warzywami, ziarnami, ogranicz cukier, nie kupuj przetworzonej żywności. Pamiętaj, że jeśli jesz mięso, szczególnie to z rzeźni, jesz razem z nim uczucia zabijanych zwierząt – ich strach, niepokój, przerażenie w obliczu zbliżającej się śmierci. Może wydawać ci się to nieprawdopodobne, ale tak niestety jest. Jeśli możesz – kupuj mięso z gospodarskiego uboju.

 

Zacznij pobudzać swoją grasicę, bo jest to organ odpowiedzialny za obronę immunologiczną twojego ciała. Codzienne lekkie uderzanie w grasicę przez minutę stymuluje ją do działania.

 

Pielęgnuj rytuały oczyszczające otoczenie ze złej energii. Przed wampirami chroni też medytacja.

 

Otocz się roślinami i małymi zwierzętami (jeśli to możliwe) Psy i koty mają zdolność transmutacji energii – absorbują ujemną i oddają pozytywną). Pamiętaj jednak by o nie dbać! Chorujące rośliny i zwierzęta dają odwrotny od zamierzonego efekt!

 

Noś przy sobie kwarc albo turmalin – te kamienie znakomicie chronią przed wampirami!

 

Czytaj – o tym, jak cię zjada wampir!

Tagi:

stres ,  psychologia ,  zdrowie ,  energia ,  energetyczny wampir ,  medytacja ,  wampir , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: