Partner: Logo KobietaXL.pl

Rak piersi to obecnie jeden z najczęściej występujących nowotworów u kobiet. Zachorować może każda z nas- bez względu na wiek, czy wykonywany zawód. Choroba coraz częściej przytrafia się również kobietom, w których rodzinie nie było przypadku zachorowania na ten niebezpieczny nowotwór. Czy można wygrać z rakiem? Oczywiście, że tak, jednak jest to prawdziwy wyścig z czasem, gdzie podstawowym warunkiem odniesienia sukcesu jest szybkie wykrycie niepokojących zmian. Co z tego, skoro tylko niewielki procent kobiet regularnie bada piersi? Przykładów nie trzeba szukać daleko:

- Niedawno Klinika Korona, angażująca się w liczne akcje na rzecz kobiet, wsparła galę  LWICE BIZNESU 2015 - przekazując ponad 200 zaproszeń na bezpłatne badania USG piersi. Efekt? Do Kliniki zgłosiło się mniej niż 10% obdarowanych pań. To smutne, że w całym tym zamieszaniu dnia codziennego nie mamy czasu by zadbać o swoje zdrowie. To tylko chwila... a może uratować nasze życie. - wyjaśnia Ilona Adamska, właścicielka agencji I.D.Media, organizatorka gali.

W natłoku codziennych obowiązków zapominamy o najważniejszym- o sobie. Troszczymy się o naszych bliskich, staramy się być perfekcyjnymi matkami, partnerkami, pracownicami, spychając temat naszego zdrowia na dalszy plan. Czas to zmienić! Dlatego warto znaleźć nawet w najszczelniej wypełnionym kalendarzu termin poświęcony tylko dla nas samych i... zgłosić się na USG piersi.

- Kobieta niezależnie od wieku powinna regularnie kontrolować swoje piersi, dlatego też nasza klinika Korona to obowiązkowe miejsce, które należy odwiedzać co 6 miesięcy. Nasza placówka stawia na zapobieganie RAKA PIERSI. Dzięki cyklicznym badaniom USG piersi możemy uchronić się przed złośliwym nowotworem piersi a w efekcie ocalić życie!- przekonuje doktor Marek Janisz, właściciel Kliniki Korona, specjalizującej się w profilaktyce i leczeniu chorób piersi.

Dodatkową zaletą tego ważnego dla każdej kobiety badania jest jego bezbolesny charakter. Ponadto USG piersi zajmuje niewiele czasu- tyle, co uprasowanie ulubionej sukienki czy manicure w salonie kosmetycznym. A co daje w zamian? Spokój, bezpieczeństwo i możliwość planowania przyszłości. To ważne dla każdej kobiety- bez względu na wiek, pozycję społeczną, zasobność portfela czy fakt posiadania rodziny. Wystarczy tylko umówić się na badanie w Klinice Korona, gdzie czeka na nas najnowocześniejszy sprzęt oraz miła, profesjonalna i kompleksowa obsługa.

Drogie Panie, nie szukajmy więc wymówek, nie usprawiedliwiajmy się brakiem czasu. Postawmy na zdrowy egoizm i zadbajmy... o nasze zdrowie!

Więcej na:

www.usg-piersi.pl
www.zdrowe-piekno.pl

 

Tagi:

nowotwór ,  rak piersi , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót