Partner: Logo KobietaXL.pl

Uprzątnij bałagan w całym mieszkaniu, a szczególnie w gabinecie i w strefach Bogactwa.

Jeśli w strefie Bogactwa w Twoim mieszkaniu znajduje się łazienka, symbolicznie może to oznaczać, że z Twojego życia „odpływają” pieniądze. By tego uniknąć, zamykaj prowadzące do niej drzwi i opuszczaj deskę sedesową.

W strefach Bogactwa, w salonie i gabinecie umieść fontannę, roślinę lub lampę.

Afirmuj swój doskonały dostatek i obfitość.

Jeśli frontowe drzwi otwierają się na schody prowadzące na piętro w twoim domu albo na korytarz, na końcu którego znajduje się okno lub tylne drzwi, to zawieś pod sufitem kryształ w połowie drogi między drzwiami frontowymi a schodami, oknem bądź tylnym wejściem.

W strefach Bogactwa i w gabinecie umieść coś w kolorze fioletowym.

Ustaw biurko, przy którym pracujesz w tzw. pozycji władzy. Siedząc przy nim, powinieneś widzieć drzwi, więc najlepiej ustawić je pod przeciwległą ścianą w stosunku do drzwi, ale na wprost wejścia. Dobrze jeśli za plecami będziesz miał ścianę, natomiast okno znajdujące się za plecami będzie bardzo niekorzystne. Naprzeciw biurka zawieś jakiś inspirujący dla ciebie obraz.

Zabdaj o to, by kuchenka gazowa czy elektryczna w kuchni była sprawna. Możesz symbolicznie podwoić energię palników za pomocą lustra, w którym będą sie one odbijały. Zawieś pod sufitem w kuchni dzwonki wietrzne.

Kup nowy portfel i noś w nim monety chińskie przewiązane czerwoną wstążeczką.

Nie bądź skąpy dla siebie ani dla innych. Wydając pieniądze, robisz miejsce na nowe. Pamiętaj, to, co Ty dajesz światu, świat zwraca Ci z nawiązką. Zachowuj jednak równowagę w swoich wydatkach i unikaj rozrzutności.

 

Jak znaleźć strefę bogactwa? Czytaj - Feng Shui, co to jest?

 

feng shui

http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/feng-shui-dla-bogactwa/

 

Tagi:

rytuał ,  pieniądze ,  feng shui , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót