Partner: Logo KobietaXL.pl
Ezoterycy są zdania, że tylko wiara w magiczny rytuał sprawi, że faktycznie swoje zadanie od spełni. Ale nawet jeśli nie wierzycie, przeczytajcie, w jaki sposób część osób przywołuje do siebie dostatek.
 
 
 
RYTUAŁ  ZE ŚW. PATRYKIEM
 
Ponieważ święty Patryk jest świętym osób borykających się ze zdrowiem, problemem z pracą i ubóstwem, warto mieć obrazek z jego wizerunkiem. Obrazek ten jednak musi być przez kogoś ofiarowany, możesz nawet o to poprosić. 
Gdy już będziesz go miał, połóż na palcu świętego monetę z otworem w środku (chińskie monety używane jako talizmany mają takie otwory). Obrazek trzymaj w takim miejscu, aby nikt inny nie mógł go zobaczyć.
 
  
RYTUAŁ Z CYNAMONEM
 
To znany rytuał z Ameryki łacińskiej. Musisz mieć pięć lasek cynamonu, suszoną skórkę pomarańczy, litr wody i zieloną świecę.
 
Gdy masz już wszystko, zagotuj litr wody z cynamonem i skórką pomarańczy. Gdy ostygnie, wlej do butelki z rozpylaczem. Następnie zapal świecę w salonie swojego domu i spryskaj wszystkie pokoje, wierzono, że w ten sposób dom oczyszcza się ze złej energii i jest gotowy na przyjęcie tej dobrej. 
 
Na koniec zostaw świecę zapaloną na godzinę i nie zdmuchuj jej, aby ją zgasić, ale użyj łyżki. Zaleca się wykonywanie rytuału we wtorki i czwartki po godzinie 18:00.
 
 
RYTUAŁ Z MONETĄ I WOSKIEM
 
Ten rytuał jest dość prosty. Potrzebujesz tylko monetę i białą świecę.
Zapal świecę i umieść monetę w taki sposób, aby skapywał na nią wosk.  Kiedy świeca się wypali, weź monetę do ręki i powiedz zaklęcie: „Z tej monety usuwam wosk i przeszkody na mojej drodze, abym dostał race, której mi potrzeba i pieniądze z tej pracy. Niech tak się stanie!".
 
 
RYTUAŁ Z LIŚĆMI LAUROWYMI
 
To jeden z najstarszych i najprostszych rytuałów polecanych przez ezoteryków. Wystarczy kilka liści laurowych położonych pod łóżkiem  Już w kilka dni usuną one całą negatywną energię z naszego życia, przyciągną tę dobrą i sprawią, że nasze plany się w końcu zrealizują. W dodatku, jeśli do liści dorzucimy kilka monet, to przyciągnie to do nas bogactwo.
 
 
 RYTUAŁ ZE SŁONIEM
 
Kup figurkę białego słonia z podniesioną trąbą. Ustaw go tak, aby trąba była skierowana w kierunku wnętrz domu, nigdy w stronę okien ani drzwi, bo mówi się, że przez te miejsca przepływają pieniądze.
 
Każdego 29 dnia miesiąca umieść banknot  w trąbie słonia i zostaw go do końca miesiąca. Co miesiąc powtarzaj rytuał z coraz wyższymi nominałami.
 
 
RYTUAŁ Z PIETRUSZKĄ
 
Potrzebujemy pęczek pietruszki, szklankę, wodę, cukier i cynamon w proszku. Jedną żółtą świece i monetę, która obecnie jest w obiegu.
 
Rytuał najlepiej wykonać we wtorek w samo południe, ale można to zmienić. Do szklanki wlewamy wodę, dodajemy cukier i cynamon, wkładamy pęczek pietruszki. Odstawiamy w dowolne miejsce w domu, można postawić obok obrazek św. Pankracego. Na talerzyku obok szklanki, na monecie stawiamy żółtą świecę, zapalamy ją. Pietruszkę zostawiamy na tydzień, w tym czasie wychwytuje  ona złą energię i nasącza nasz dom pomyślnością. Kiedy świeca się wypali, monetę zachowujemy jako nasz talizman - nie wolno jej zgubić, oddawać w prezencie. To ona zagwarantuje nam finansowe powodzenie. Pietruszkę po tygodniu wyrzucamy. Rytuał możemy powtarzać.
 
 
RYTUALNA KĄPIEL
 
 Do wykonania tej rytualnej kąpieli potrzebne są następujące składniki:
 
 5 łyżek octu
 
kubek grubej soli
 
1l wody mineralnej
 
5 liści laurowych
 
 
 
Wodę wlewamy do garnka, dodajemy sól, ocet i liście laurowe. Gotujemy.
 
Wieczorem w sobotę robimy kąpiel oczyszczającą. Wlewamy gorącą miksturę do wypełnionej wodą wanny i zanurzamy się w niej na minimum 10 minut. Trzeba zmoczyć włosy! Dla osób dysponujących tylko prysznicem ważne jest spłukanie się miksturą, którą studzimy do odpowiedniej temperatury, aby się nie poparzyć, każdego kawałka ciała, łącznie całą głową. Wizualizujemy sobie podczas kąpieli dobrobyt i to, co chcemy osiągnąć.
 
Po wykonaniu rytualnej kąpieli, spłukujemy dokładnie ciało.
 
Jak więc widać ludzie od wieków marzą i marzyli, aby w magiczny sposób poprawić swój los. Jeśli więc wierzycie w biała magię, macie szansę wypróbować powyższe rytuały, a być może marzenia się spełnią...

Tagi:

rytuał ,  pietruszka ,  cynamon ,  pieniądze , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz