Partner: Logo KobietaXL.pl

Ezoterycy już wiedzą, co ma nam dać powodzenie w nadchodzącym roku. Każdy, ich zdaniem,  może sam sobie je zapewnić, robiąc własną butelkę obfitości, pod warunkiem oczywiście, że w magiczne rytuały wierzy. Podstawą jest bursztyn i jak zawsze, liście laurowe, co ma swoje magiczne uzasadnienie.

 

Aby zrobić taką butelkę wedle magicznych rytuałów, potrzebujemy szklane naczynie, zwężone na górze. Jest to bardzo istotne, bo symbolizuje wejście bogactwa i jego przybycie, ale też utrudnioną drogę jego odejścia.

Ezoterycy na przyszły rok polecają jak zwykle, liście laurowe. Cudowne moce liści laurowych są znane w białej magii, ale nie tylko. Rzymianie uważali, że nie spadnie żadna choroba, nie pojawi się diabeł ani nie uderzy piorun w miejscu, w którym stoi drzewko laurowe i nazywali je dobrym aniołem. Kiedyś wieszano liście laurowe przy wejściu, a stary rytuał głosi, że pozostawione pod łóżkiem przyniosą dobrobyt i oczyszczą dom ze złej energii.

 

Polecane są też bursztyny. One, według ezoteryków są wyjątkowe, ponieważ ich energia chroni przed negatywną energią i nieszczęściami. Powinny go nosić młode matki, gdyż ma dobry wpływ na ich potomstwo. Poza tym to bardzo pozytywnie energetycznie naładowany kamień, który może dać korzyści praktycznie wszystkim. W dodatku świetnie zwalcza wirusy i bakterie, ma moce uzdrawiające!

Czego więc potrzebujemy do rytuału dostatku i miłości 2022?

1 szklana butelka z pokrywką

7 ząbków czosnku

7 liści laurowych

kilka kawałków bursztynu, lub jeden większy.

 

Wypisujemy swoje życzenia na rok 2022 ręcznie na kartce papieru, a następnie wkładamy wszystko do butelki, którą zamykamy. Butelkę zakopujemy w doniczce z kwiatkiem w domu lub w ogrodzie.

Jak twierdzą ezoterycy, powodzenie w nadchodzącym roku mamy zapewnione!

 

Tagi:

rytuał ,  butelka obfitości ,  magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót