Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Choć Kościół aprobuje tylko trzech aniołów, to w Bibliotece Watykańskiej jest bardzo stary kodeks hebrajski, w którym oprócz archaniołów Michała, Gabriela i Rafała wymienieni zostali również Uriel, Sealtiel, Jehudiel i Barachiel. Każdy z tych aniołów ma odpowiednio przypisaną główną cechę. Aniołem, który może ci pomóc w sprawach pieniędzy, celów do spełnienia, dostatku, awansów czy dobrych ofert zawodowych to Uriel, określany też jako silny. Ten anioł pomaga ci wyeliminować wszelkiego rodzaju mentalne przeszkody, które mogą nie pozwalać na osiągnięcie celu. Jego dniem jest piatek i wówczas - zdaniem angeologów - należy zwracać się do niego o pomoc. Można to zrobić przez modlitwę, można wspomóc się specjalnymi rytuałami.

 

Uriel na obrazie Leonardo da Vinci/ wikipedia

 

W celu wykonania jednego z nich potrzebujemy szklankę z wodą i łyżkę soli kuchennej, sól wrzucamy do wody i czekamy przynajmniej godzinę, aż się rozpuści.

 

Słoną wodą płuczemy dokładnie ręce prosząc Uriela, aby sprowadził do naszego domu dobrobyt.

 

Rąk nie wolno niczym wycierać, należy nimi potrząsać, aby krople wody spadały z trzaskiem, aby ich dźwięk przywoływał dobrą energię i dawał dobre wibracje. Po całkowitym wysuszeniu, ręce możemy normalnie umyć.

 

Ale oczywiście magiczne rytuały i modlitwy do aniołów są wyłącznie dla tych, którzy w ich moc wierzą. Inaczej pieniądze nie przyjdą...

Tagi:

rytuał ,  pieniądze ,  archanioł ,  anioł ,  Uriel ,  magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót