Partner: Logo KobietaXL.pl

Szamani wiedzą doskonale, że ciało ma nierozerwalny związek z duchem, a odchudzanie nie jest wyłącznie czynnością cielesną. Aby więc uwolnić złe energie, które nie pozwalają ciału pozbyć się zbędnego tłuszczu, polecają różnego typu rytuały. Ten opisany poniżej pochodzi z Kolumbii.

Musisz tylko pamiętać, że będziesz potrzebować wiary, zaufania i wytrwałości, aby rytuał zadziałał. Nie oznacza to również, że schudniesz bez żadnego wysiłku i diety. Rytuał pomoże pozbyć ci się z ciała tych emocji, które lubią chować się za fałdami tłuszczu.

Ważne jest, aby rytuał zrobić, kiedy Księżyc zmierza do nowiu, bo wówczas ciało jest w fazie eliminacji i jest to najlepsza pora, aby zacząć się odchudzać.

 

Czego potrzebujemy:

1 niebieska świeca
mała niebieska torebka z materiału
7 ziaren białego ryżu
1 łyżka mielonego czarnego pieprzu
1 łyżka soli
1 łyżka mielonego cynamonu
niebieska nić


Jak zrobić rytuał?


Umieść wszystkie potrzebne rzeczy na talerzu. Zacznij od zapalenia niebieskiej świecy, dziękując kosmosowi za pomoc, jaką ci daje.
Teraz musisz skoncentrować się na wszystkich składnikach i patrząc na nie, dziękuj im za nie i za wszystko, co pomogą ci otrzymać. Musisz również wizualizować zmianę, którą chcesz osiągnąć w swoim ciele i wolę, która ci w tym pomoże. Skup się na tym zadaniu.

Następnie włóż do torebki w odpowiedniej kolejności - 7 ziaren ryżu (powoli jedno po drugim), czarny pieprz, sól, mielony cynamon. Wkładając je do tam, powtarzaj zdanie: „Ofiaruję światło, proszę o spalenie mojego ciężaru”; Musisz to powtarzać tyle razy, ile to konieczne, aż wszystkie składniki znajdą się w torebce.
Gdy wszystko znajdzie się w woreczku, zamknij go niebieską nitką, robiąc 3 supełki.
Połóż torebkę na talerzu i poczekaj, aż świeca całkowicie się wypali. Później wyrzucić pozostałości wosku. Torebkę schowaj tam, gdzie najczęściej sięgasz po jedzenie – może to być lodówka, szafka ze słodyczami. Powinna być widoczna i za każdym razem szukaj w niej siły.

Pamiętaj, że aby rytuał się dokonał, ważny jest właśnie niebieski kolor. Symbolizuje on między innymi piękno, spokój, porządek, spokój, prawdę, godność i stałość. Daje uczucie spokoju i wyciszenia. A to właśnie emocje, które w tobie buzują, najczęściej nie pozwalają schudnąć. Powodzenia!

Tagi:

rytuał ,  odchudzanie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz