Partner: Logo KobietaXL.pl

Solerod lat praktykuje biała magię, jest autorką książek na ten temat i strony hechizo.net. Pisze o swojej drodze życiowej, że w pewnym momencie zrozumiała, jak przyciągać miłość i dobrobyt ekonomiczny do swojego życia stosując odpowiednie rytuały. A ponieważ wierzy w prawo karmy, dzieli się swoją wiedzą z innymi.


Rytuał o którym piszemy, Soler zna z rodzinnych przekazów, dziedziczonych z pokolenia na pokolenie.
Poleca wykonywać to zaklęcie z najwyższym szacunkiem dla energii kosmosu i zawsze zachowywać pokorę, z szacunkiem dla gwiazd i białej magii, inaczej bowiem pieniądze nie nadejdą.

Nie jest też ten rytuał dla tych, którzy chcieliby tylko pomnożyć swoje bogactwo, to rytuał dla osób, którym naprawdę pieniądze są bardzo potrzebne. A że tego typu rytuały pomagają rozwiązywać problemy, nigdy ich nie stwarzają, więc nigdy nie należy ich wykonywać ze złą intencją.


Kiedy mówimy o bogactwie, obfitości lub którymkolwiek z tych aspektów, nie mówimy tylko o pieniądzach, ale także o równowadze i pomyślności w życiu codziennym. Bogactwo to również posiadanie rodziny, dobrego partnera, a to zaklęcie może służyć również w celu przyciągnięcia do siebie takiego dobra. Zaklęcie jest polecane osobom poszukującym pracy, bo jeśli mają odbyć rozmowę kwalifikacyjną lub chcą awansować w swojej pracy, ten rytuał jest bardzo skuteczny – twierdzi Soler.

Rytuał jest prosty, ale ważne są szczegóły, dlatego trzeba wykonać je z uwagą.


Jeśli zamierzacie zrobić taki rytuał po raz pierwszy w życiu, nie miejcie obaw, bo nie ma w nim niczego negatywnego. Szczególnie, że nie ma możliwości czynienia zła innym przez takie działania.

Nie oczekujcie jednak, że po wykonaniu zaklęcia pieniądze automatycznie pojawią się w domu w worku. Oznacza to tylko, że powoli zaczniecie odczuwać zmianę finansową, a pieniądze zaczną do ciebie systematycznie napływać.

Potrzebujesz monetę o najmniejszym nominale, jaki jest w obiegu, kryształową szklankę, kadzidło, papier i zielony długopis lub pisak.


W tym przypadku kolor jest ważny, ponieważ energia koloru zielonego sprzyja obfitości.


Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić przed rozpoczęciem, to dobrze umyć monetę, której zamierzasz użyć. Gotówka zawsze przechodzi przez wiele rąk i w tym przypadku potrzebujemy, aby nasza moneta była całkowicie czysta, aby jej energia mogła wzywać do obfitości.
Wymyj ją mydłem proszkiem, dobrze wysusz.

Do kryształowej szklanki nalej trochę wody i dodaj łyżeczkę soli, wymieszaj sól z wodą, obracając łyżeczkę tylko w prawo.

Włóż monetę i zamieszaj wodę znowu w prawo. Wyjmij monetę, wysusz i połóż na czystej ściereczce.

Zapal kadzidło, odetnij taki kawałek papieru, aby zawinąć w niego monetę. Papier przyciśnij do serca, a następnie napisz na nim na zielono swoje imię.

Aby zakończyć zaklęcie, ponownie weź monetę, okadź dymem, powtarzając zdanie „pieniądze przychodzą do mnie”.

Zawiń monetę papier i połóż pod swoim łóżkiem.

Podobno zmiany niebawem nadejdą...

Tagi:

rytuał ,  pieniądze , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót