Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto stare, magiczne rytuały stosowane od wieków. Ezoterycy, czyli ludzie, którzy parają się białą magią, twierdzą, że bardzo skuteczne. Dziś moda na rytuały wraca. Z porad wróżek, ezoteryków korzystają nawet najbardziej znani ludzie na świecie. Oczywiście, można w magię nie wierzyć, ale są tacy, którzy są święcie przekonani, że działa...

 

 

1. Rytuał z ryżem i monetami

 

Idealny, gdy wszystko zaczyna chylić się ku upadkowi, plany nie wychodzą, zaczynają się rożne problemy w domu.

 

Potrzebujmy garść brązowego, garść białego ryżu i 5 monet o niskich nominałach. Wsypujemy do słoika, zakręcamy i dokładnie mieszamy. Słoik umieszczamy jak najbliżej drzwi wejściowych.

 

 

2. Rytuał z migdałami na szczęście

 

Ten rytuał odmienia losy domowników, oczyszcza dom z negatywnej energii, daje nowe siły.

 

Potrzebujesz 5 migdałów, pół litra wody mineralnej pół metra żółtej tkaniny. Migdały gotujemy w wodzie przez 15 minut. Czekamy aż woda ostygnie. Moczymy żółtą szmatkę i przecieramy nią wszystkie podłogi w domu.

 

3. Rytuał z liśćmi laurowymi

 

Liście laurowe od wieków wykorzystywane są do odganiania złych mocy i oczyszczania z negatywnych energii. Są wręcz idealne do rytuałów, które mają dać szczęście.

 

Potrzebujemy 3 liście laurowe i białą kartkę. Na kartce wypisujesz z mocą i wiara swoje największe pragnienie. W kartkę zawijasz dokładnie liście i tak powstały amulet wkładasz pod poduszkę. Trzymasz go, dotąd aż życzenie się spełni. Kiedy do tego dojdzie, amulet należy spalić.

 

 

ZapiszZapisz

Tagi:

rytuał ,  rytuał na szczęście ,  ryż ,  migdały ,  liście laurowe ,  biała magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz