Partner: Logo KobietaXL.pl

Choć wiele osób w to nie wierzy, rzucanie klątwy czy rzucanie uroku wzrokiem istnieje. I nie są to czcze wymysły.

 

Istnieje wiele rodzajów rzucanych klątw i mogą dotyczyć rożnych sfer ludzkiego życia. I to, co często traktujemy jako wynik pecha czy niefortunnego zbiegu okoliczności, może być efektem cudzej zawiści.

 

Po hiszpańsku uroki rzucane oczami nazywają się „mal de ojos”, co w dosłownym tłumaczeniu brzmi – zło z oczu. W Polsce też mówimy, że ktoś krzywo na nas patrzy…

Za krzywym spojrzeniem może czaić się klątwa, która nas dosięgnie.

 

Jakie są symptomy rzucanych klątw i jak się bronić? Kościół sugeruje modlitwę. Są jednak i inne metody opisywane na stronach białej magii, które pomagają się od uroków uwolnić.

 

Jakie są rodzaje uroków?

 

1. Chroniczna choroba. Jedna osoba z rodziny ciągle choruje i choć nie są to choroby śmiertelne, jest wiecznym chorowaniem umęczona. Z reguły takie uroki pochodzą od kogoś z tej samej rodziny albo od sąsiadów czy bliskich znajomych. Zweryfikuj swoje kontakty i osoby w najbliższym otoczeniu!

Jak się uwolnić? Potrzebujemy butelkę morskiej wody. Przez 12 dni kropimy nią codziennie łózko chorego.

 

2. Prześladuje cie pech. Cokolwiek nie zrobisz, nie wychodzi, jesteś wiecznie zmęczona, masz wszystkiego dosyć. Zaczynają się kłopoty w pracy, kłopoty finansowe… Najlepsze remedium -zerwij 3 świeże liście z kwiatka lub jakiegokolwiek drzewa, a potem je spal.

 

3. Urok na twój dom – wiecznie coś się niszczy, psuje, tłuczesz ulubione rzeczy. Przepalają się nowe żarówki, obijają się meble. Co zrobić? Zbierz jak najwięcej kolorowych kamieni i wstaw do szklanego naczynia. Ustaw w widocznym miejscu w domu.

 

4. Klątwą na zakochanych. Szczęśliwa dotąd para zaczyna się kłócić, z byle powodu są dyskusje, niesnaski, wszystko zaczyna się psuć. Czasami to wynik uroku rzuconego przez zazdrosną o cudze szczęście osobę. Co zrobić? Limonki, imbir i muszle morskie rozstawione w domu pomogą się z problemem uporać.

 

Jeśli nie wierzycie w rzucanie uroków, odsyłam was do książki „Wyznania egzorcysty”, napisanej przez katolickiego księdza Gabriele Amortha. Opisy rzucanych uroków i sposoby na nie znalazłam na różnych hiszpańskich stronach poświęconych białej magii.

Tagi:

rytuał,  klątwa,  urok,  czary,  zdejmowanie klątwy,  rytuały,  limonki, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót