Reklama:

Księżyc zawsze był dla ludzi władcą i wiele wierzeń jest z nim związanych. Ludzie śledzili jego ruch na niebie, zmianę wyglądu i położenia według Słońca.

 

Przykładem tego jest Stonehenge, które służyło jako obserwatorium astronomiczne. Najprawdopodobniej związany był z kultem Księżyca i Słońca. Księżyc mógł symbolizować tutaj kobietę (biorąc pod uwagę jej menstruację), Słońce – mężczyznę.

 

Kabaliści są zdania, że poszczególne fazy Księżyca mają mistyczne znaczenie i od nich zależy wiele naszych działań jak i możliwości spełnienia naszych życzeń.

 

Kiedy jest pełnia, to jeden z dni tej mistycznej energii Księżyca w roku. To pełnia przyniesie regenerację i sprawi, że mogą się spełnić twoje pragnienia. Możesz podjąć taką próbę i wystarczy w tym celu kryształ górski. Połóż go na noc na parapecie w domu, który jest od strony Księżyca. Noś ze sobą ten talizman.

 

Zobacz także w jakiej fazie Księzyca należy chodzić do fryzjera!

Tagi:

księżyc,  słońce,  biała magia,  rytuał,  pełnia księżyca, 

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~Roksana jestem   zgłoś nadużycie  

    Mój mąż mnie niechce już chce się rozstać bardzo mnie to boli mamy razem 2 dzieci i córkę z pierwszego związku co daje po dupie ciągle klutnie w domu chciałabym spełnić jedno moje marzenie by mój mąż znów mnie pokochał a córka była jak inne Dzieci czyli normalna wysiadam nerwowo i do tego pies który ciągle szczeka posyłam email odpisz na ten email co robić Rokita240@onet.pl

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...