Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Trzeba pamiętać, że magia i magiczne rytuały są w Ameryce Południowej bardzo popularne. Odnoszą się też do świętych kościoła katolickiego, prosząc ich o specjalne wsparcie w modlitwach. Jest więc pomieszanie magii z religią, co nikomu tu nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, wszelkie programy czy strony poświęcone magicznym rytuałom cieszą się ogromną popularnością.

 

 

W tym konkretnym rytuale, Eyda odnosi się do św Klary (clara to po hiszpańsku jasna), aby rozjaśniła umysł i pokazała prawdę. Klara jest patronką telewizji, a to za sprawą cudu, który wydarzył się w 1252 roku, kiedy zakonnica złożona chorobą nie mogła w noc Bożego Narodzenia iść na mszę, ale widziała ją w swoim pokoju, jak refleksy na ścianie, jakby była tam w kościele na miejscu. Widziała więc na odległość, co dziś umożliwia telewizja. Z tego też powodu, Klara uważana bywa za patronkę jasnowidzów.

 

Jak wykonać rytuał?

 

Potrzebujesz kielich z wodą, jajko, dwie świece w kolorze białym. Kielich z wodą stawiasz po środku, dwie zapalone świece po bokach. Trzymając jajko w reku prosisz św Klarę, aby rozjaśniła sytuację i odpowiedziała na dręczące pytania. 

Delikatnie rozbijasz czubek jajka i białko (po hiszpańsku to też clara)  wrzucasz do wody i zostawiasz na 2- 3 godziny z palącymi się świecami. Jeśli po tym czasie białko wstanie tworząc wzór (podobny do gór czy zamku, jego powierzchnia będzie pofalowana) to znaczy, że on ma kochankę. Jeśli pozostanie gładkie, to znaczy, że on jest ci wierny.

Tak przynajmniej twierdzi Eyda, ale my nie bierzemy za wyniki rytuału żadnej odpowiedzialności odpowiedzialności!

 

 https://www.youtube.com/watch?time_continue=191&v=GCBQ2xBgGSM&feature=emb_title&ab_channel=HechizosPracticos

 

ZapiszZapisz

Tagi:

rytuał ,  biała magia ,  wierność ,  czary ,  zaklęcia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót