Już dawno wierzono, że pietruszka daje siłę, rozsądek, inteligencję i daje odwagę w podejmowaniu różnych życiowych decyzji. Rzymscy gladiatorzy zjadali przed walką duże ilości pietruszki, a niektóre źródła podają, że przed wyjściem na arenę zatykali za pas jej liście na szczęście.

Jak wykonać rytuał?

Potrzebujemy pęczek pietruszki, szklankę, wodę, cukier i cynamon w proszku. Jedną żółtą świece i monetę, która obecnie jest w obiegu.

Rytuał najlepiej wykonać we wtorek w samo południe, ale można to zmienić. Do szklanki wlewamy wodę, dodajemy cukier i cynamon, wkładamy pęczek pietruszki. Odstawiamy w dowolne miejsce w domu, można postawić obok obrazek św. Pankaracego. Na talerzyku obok szklanki, na monecie stawiamy żółtą świecę, zapalamy ją. Pietruszkę zostawiamy na tydzień, w tym czasie wychwytuje  ona złą energię i nasącza nasz dom pomyślnością. Kiedy świeca się wypali, monetę zachowujemy jako nasz talizman - nie wolno jej zgubić, oddawać w prezencie. To ona zagwarantuje nam finansowe powodzenie. Pietruszkę po tygodniu wyrzucamy. Rytuał możemy powtarzać.

 

Ten rytuał znalazłam na stronie jasnowidzki z Ameryki Południowej, podobno gwarantuje sukces!

Tagi:

rytuał,  biała magia,  pieniądze,  pietruszka,  szczęście, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.
Powrót