Reklama:

Nie ma też komenatrzy pod filmem, bo zostały wyłączone. Tak więc robicie ten rytuał wyłącznie na własną odpowiedzialność!

1. na karce papieru (białej albo żółtej)  piszecie pięć razy imię swoje i imię ukochanego

2. karteczkę wrzucacie do kieliszka

3. zalewacie ciekłym miodem, prosząc by nie mógł bez was jeść, spać, żyć

4. dodajecie 5 lasek cynamonu

5. posypujecie cynamonem

6. dodajecie pięć gwiazdek anyżku, żeby wasza miłość świeciła jak gwiazdy

7. sypiecie kolorowe drażetki, żeby wasze życie było radosne

8. powtarzacie zaklęcie, żeby nikt was już nigdy nie rozłączył

9. puchar stawiacie wysoko w domu, przy nim 2 małe świeczki

10. po pięciu dniach wypijacie zawartośc kielicha, a sam kielich z 5-ciogroszówkami w środku niesiecie nad rzekę, jezioro ( słodką wodę) i zostawiacie dla bogini miłości.

11. Ukochany w ciągu 5 dni wróci!

 

screen youtube

ZapiszZapiszZapisz

Tagi:

rytuał,  biała magia,  miłość,  magia,  czary, 

Zostaw komentarz:


 • Komentarz od: ~Sprawiedliwa   zgłoś nadużycie  

  Nie widzicie, że to jest reklama tego samego człowieka. Nawet popełnił te same błędy, pisząc o sobie jako o mężczyźnie /czytałem, martwiłem się/, a podpisując się jako kobieta. Treść od Sary i Tricii to prawie to samo i ten sam styl, i te same błędy. To oszust.

 • Komentarz od: ~Sara   zgłoś nadużycie  

  MUSISZ PRZECZYTAĆ: Cześć wszystkim Nazywam się Sara, chcę podziękować wielkiemu Dr Ogundele za przywrócenie mi szczęścia, widziałem jego kontakt przez Internet z inną damą, której wcześniej pomagał. Nie wiem, jak wyrazić to, co dla mnie zrobił, ponieważ zrobił dla mnie więcej niż GREAT, ponieważ przywrócił mi kochanka nie tylko mojego kochanka, ale teraz mojego męża po tym, jak zerwał ze mną 6 lat. Naprawdę doceniam wspaniałą pomoc, którą mi udzielił i myślę, że jestem najszczęśliwszą kobietą tutaj na ziemi. Jestem szczęśliwy, że mam znowu mojego mężczyznę, wszystko, co dla mnie zrobił, to w ciągu 24 godzin, co za potężny człowiek, przywiózł mojego męża, który wyjechał na 6 lat w ciągu zaledwie 24 godzin, dziękuję panu. Zawarłem z nim umowę, aby dzielić się jego dobrą pracą w Internecie, a nawet w stacji radiowej. Jeśli chcesz podziękować doktorowi Ogundele za mnie lub potrzebujesz jego pomocy, Dr Ogundele może rozwiązać każdy problem, możesz osiągnąć go przez e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. W przypadku WhatsApp i Viber Chat: +27638836445.

 • Komentarz od: ~Tricia   zgłoś nadużycie  

  Tak bardzo kocham mojego męża, że ​​byliśmy szczęśliwi z dwójką dzieci, chłopcem i dziewczynką. 3 miesiące temu zacząłem zauważać od niego jakieś dziwne zmiany. kilka tygodni później dowiedziałem się, że mój mąż spotyka się z kimś innym. Zaczął wracać do domu późno z pracy, prawie nie dba o mnie ani dzieci, czasami mój mąż wychodzi i nawet nie wraca do domu przez kilka dni. Zrobiłem wszystko, co mogłem, aby naprawić ten problem, ale nic nie działało. Bardzo się martwiłem i potrzebowałem pomocy. Czytałem o opowiadaniach Dr Goko na stronie internetowej, która sugerowała, że ​​dr Goko może pomóc rozwiązać problemy małżeńskie, przywrócić zerwane związki i tak dalej. Skontaktowałem się z nim i powiedziałem mu o moich problemach. Naprawił moje małżeństwo i dostarczył rozwiązanie mojego problemu, teraz mój mąż i ja znowu jesteśmy razem. wszystko działa dobrze w moim małżeństwie i jestem tak szczęśliwy, że doktor Goko przywrócił mi męża z powodzeniem. jeśli jest jakikolwiek problem w twoim domu, zdrowiu, małżeństwie / związku i więcej wysyłasz e-mail na Dr.Gokosspiritualcaster@gmail.com możesz dać mu czat WhatsApp na +2348056398964

Rozwiń wszystkie komentarze
 • Komentarz od: ~Ania   zgłoś nadużycie  

  A co to za zaklecie???

 • Komentarz od: ~Dawid   zgłoś nadużycie  

  Możesz rozwinąć punkt 8 ?

 • Komentarz od: ~Justi   zgłoś nadużycie  

  Czy to serio działa?

 • Komentarz od: ~It's a plaeusre to find someone who can identify the issues so clearly   zgłoś nadużycie  

  It's a plaeusre to find someone who can identify the issues so clearly

 • Komentarz od: ~You've got it in one. Coudln't have put it better.   zgłoś nadużycie  

  You've got it in one. Coudln't have put it better.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...