Partner: Logo KobietaXL.pl
Ezoterycy są zdania, że tylko wiara w magiczny rytuał sprawi, że faktycznie swoje zadanie od spełni. Ale nawet jeśli nie wierzycie, przeczytajcie, w jaki sposób część osób przywołuje do siebie dostatek.
 
 
 
RYTUAŁ  ZE ŚW. PATRYKIEM
 
Ponieważ święty Patryk jest świętym osób borykających się ze zdrowiem, problemem z pracą i ubóstwem, warto mieć obrazek z jego wizerunkiem. Obrazek ten jednak musi być przez kogoś ofiarowany, możesz nawet o to poprosić. 
Gdy już będziesz go miał, połóż na palcu świętego monetę z otworem w środku (chińskie monety używane jako talizmany mają takie otwory). Obrazek trzymaj w takim miejscu, aby nikt inny nie mógł go zobaczyć.
 
  
RYTUAŁ Z CYNAMONEM
 
To znany rytuał z Ameryki łacińskiej. Musisz mieć pięć lasek cynamonu, suszoną skórkę pomarańczy, litr wody i zieloną świecę.
 
Gdy masz już wszystko, zagotuj litr wody z cynamonem i skórką pomarańczy. Gdy ostygnie, wlej do butelki z rozpylaczem. Następnie zapal świecę w salonie swojego domu i spryskaj wszystkie pokoje, wierzono, że w ten sposób dom oczyszcza się ze złej energii i jest gotowy na przyjęcie tej dobrej. 
 
Na koniec zostaw świecę zapaloną na godzinę i nie zdmuchuj jej, aby ją zgasić, ale użyj łyżki. Zaleca się wykonywanie rytuału we wtorki i czwartki po godzinie 18:00.
 
 
RYTUAŁ Z MONETĄ I WOSKIEM
 
Ten rytuał jest dość prosty. Potrzebujesz tylko monetę i białą świecę.
Zapal świecę i umieść monetę w taki sposób, aby skapywał na nią wosk.  Kiedy świeca się wypali, weź monetę do ręki i powiedz zaklęcie: „Z tej monety usuwam wosk i przeszkody na mojej drodze, abym dostał race, której mi potrzeba i pieniądze z tej pracy. Niech tak się stanie!".
 
 
RYTUAŁ Z LIŚĆMI LAUROWYMI
 
To jeden z najstarszych i najprostszych rytuałów polecanych przez ezoteryków. Wystarczy kilka liści laurowych położonych pod łóżkiem  Już w kilka dni usuną one całą negatywną energię z naszego życia, przyciągną tę dobrą i sprawią, że nasze plany się w końcu zrealizują. W dodatku, jeśli do liści dorzucimy kilka monet, to przyciągnie to do nas bogactwo.
 
 
 RYTUAŁ ZE SŁONIEM
 
Kup figurkę białego słonia z podniesioną trąbą. Ustaw go tak, aby trąba była skierowana w kierunku wnętrz domu, nigdy w stronę okien ani drzwi, bo mówi się, że przez te miejsca przepływają pieniądze.
 
Każdego 29 dnia miesiąca umieść banknot  w trąbie słonia i zostaw go do końca miesiąca. Co miesiąc powtarzaj rytuał z coraz wyższymi nominałami.
 
 
RYTUAŁ Z PIETRUSZKĄ
 
Potrzebujemy pęczek pietruszki, szklankę, wodę, cukier i cynamon w proszku. Jedną żółtą świece i monetę, która obecnie jest w obiegu.
 
Rytuał najlepiej wykonać we wtorek w samo południe, ale można to zmienić. Do szklanki wlewamy wodę, dodajemy cukier i cynamon, wkładamy pęczek pietruszki. Odstawiamy w dowolne miejsce w domu, można postawić obok obrazek św. Pankracego. Na talerzyku obok szklanki, na monecie stawiamy żółtą świecę, zapalamy ją. Pietruszkę zostawiamy na tydzień, w tym czasie wychwytuje  ona złą energię i nasącza nasz dom pomyślnością. Kiedy świeca się wypali, monetę zachowujemy jako nasz talizman - nie wolno jej zgubić, oddawać w prezencie. To ona zagwarantuje nam finansowe powodzenie. Pietruszkę po tygodniu wyrzucamy. Rytuał możemy powtarzać.
 
 
Jak więc widać ludzie od wieków marzą i marzyli, aby w magiczny sposób poprawić swój los. Jeśli więc wierzycie w biała magię, macie szansę wypróbować powyższe rytuały, a być może marzenia się spełnią...

Tagi:

rytuał ,  pietruszka ,  cynamon ,  pieniądze , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót