Partner: Logo KobietaXL.pl

Michael Newton doktor psychologii, hipnoterapeuta Swoją pracę Newton rozpoczął jako tradycyjny psycholog, koncentrując się na modyfikacji zachowania za pomocą technik poznawczo-behawioralnych i używaniu hipnozy jako narzędzia do zagłębiania się w doświadczenia z dzieciństwa i traumy swoich pacjentów. Zajął się regresją przeszłego życia, gdy jeden z pacjentów nieoczekiwanie wrócił do swojego poprzedniego wcielenie. Newton od ponad 35 lat zajmuje się badaniem życia po życiu w swojej praktyce psychologicznej. W 1998 roku otrzymał nagrodę od National Association of Transpersonal Hypnotherapists za najlepszy wkład badawczy roku. Jego pierwsza książka „Podróż dusz” (przetłumaczona jako „Podróż duszy” lub „Życie między wcieleniami”) sprzedała się w ponad 200 000 egzemplarzy. W 2001 roku swoją książką „Destiny of Souls” („Destiny of the souls”) zdobył coroczną nagrodę Independent Publishers.

- W świecie duchowym każdy z nas należy do podstawowej grupy dusz. Ta grupa, licząca od 8 do 20 członków, składa się z osób, z którymi żyjemy na płaszczyźnie duchowej i z którymi reinkarnujemy się w życiu fizycznym. W każdej reinkarnacji schodzimy na Ziemię prawie całą grupą razem, za każdym razem w innej roli. Na przykład, możliwe jest, że w życiu fizycznym dusza z twojej grupy podstawowej przyjmuje rolę twojego ojca, podczas gdy w następnym życiu będzie to twój syn lub twoja siostra. Członkami waszej podstawowej grupy dusz będą w życiu fizycznym ludzie, którzy mieli dla was wielkie znaczenie lub mieli na was wpływ. Rodzaje doświadczeń, ról i sytuacji, które wspólnie przeżywacie w życiu fizycznym, zaplanowaliście w świecie duchowym, w zależności od tego, czego każdy musi się nauczyć dla własnej ewolucji.

Istnieją również powiązane lub drugorzędne grupy dusz. Są to dusze, które pomimo tego, że nie należą do twojej bliskiej grupy, będą współpracować w twoim życiu fizycznym w małych, ale ważnych rolach. Na przykład mogą przyjąć rolę lekarza, sąsiada, nauczyciela itp. Ich praca z nami jest zwykle sporadyczna, ale także niezbędna do naszej nauki.

Kiedy osoba z pierwotnej grupy dusz umiera na Ziemi, wraca do świata duchów i kontynuuje tam swoją pracę, czekając na powrót reszty swojej grupy. Ogólnie rzecz biorąc, dusza ta nie odradza się ponownie w tej samej rodzinie genetycznej, ale czeka na powrót całej swojej grupy. Na przykład, jeśli twój mąż umiera w tym fizycznym życiu, a potem masz wnuka, ten wnuk nie jest reinkarnacją twojego męża, ponieważ nie reinkarnujemy się w ten sposób. Ten wnuk będzie kolejnym członkiem twojej podstawowej lub drugorzędnej grupy dusz, ale nie tym samym, który odszedł. - tak relacjonuje jego teorię dotyczącą wędrówek dusz hiszpański psycholog i terapeuta, inny badacz życia po życiu Joaquín Cámara.

 

Co z tego wynika dla nas, tu teraz na Ziemi. Czy są symptomy, które wskazują na to, że stoisz twarzą w twarz z bliźniaczą duszą z poprzedniego wcielenia? Z kimś kto należał do twojej podstawowej grupy dusz i był ci bardzo bliski?. Badacze życia po życiu twierdza, że tak. Oto one:

 

1.Poczucie bezpieczeństwa

Ta osoba sprawia, że ​​czujesz się bezpiecznie. Nie znasz jej, ale masz do niej ogromne zaufanie.

 

2. Czujesz dziwne duchowe powinowactwo

Już po niedługim kontakcie, wiecie, że nadajecie „na tych samych falach”. Macie wobec siebie bardzo ciepłe uczucia.

 

3. Masz wrażenie, że znasz tę osobę od zawsze

Czujesz się tak, jakbyś znał tę osobę od bardzo dawna. I w rzeczywistości jest to fakt...

 

4. W jej obecności tracisz poczucie czasu

Bez względu na to czy milczycie czy rozmawiacie, czas nie gra roli. Nigdy nie ma nudy czy znużenia.

 

5. Pojawiają się dziwne wspomnienia

Podświadomość wysyła ci dziwne sygnały. Pojawiają się niedookreślone wspomnienia, które budzą miłe odczucia.

 

6. Jesteście na tym samym poziomie duchowym

Wasz sposób myślenia, wartości, filozofia są zbieżne. Nawet jeśli są między wami różnice w wykształceniu czy pozycji społecznej lub majątki, to nie gra roli.

 

7. Czujesz, że istnieje poczucie wzajemnego szacunku.

Istnieje już poczucie wzajemnego szacunku. Macie wrażenie, że powstał on dawno temu, dawno przed pierwszym spotkaniem.

 

8. Macie zbawienny wpływ na siebie

Wasze wzajemne towarzystwo koi, łagodzi ból, jest bardzo przyjemne. Odpoczywacie będąc razem.

 

źródło https://www.kobietaxl.pl/wokol-magii/n,162363,zycie-miedzy-zyciami-gdzie-wedrujemy-po-smierci-teoria-michaela-newtona.html

 

Tagi:

reinkarnacja ,  dusza ,  Joaquín Cámara , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz