Partner: Logo KobietaXL.pl

Śmierć jest częstym tematem różnych naszych snów i psycholodzy twierdza, że jest sposób na uporanie się z lekiem przed nieznanym, może świadczyć o kryzysie tożsamości lub innej poważnej zmianie. Te sny nas niepokoją, szczególnie gdy dotyczą bliskich nam osób.

Jeśli śnisz, że umierają twoi żyjący rodzice, jest to interpretowane jako negatywny sen. To może źle wróżyć twojemu życiu, ponieważ oznacza, że może cię czekać czas ciężkiej i wytężonej pracy oraz wiele problemów. Możesz to potraktować jako ostrzeżenie.

Może być to również znak, że nie spędzasz z rodzicami zbyt wiele czasu. Życie jest bardzo kruche i może się skończyć w każdej chwili, więc staraj się o nich pamiętać.

Gdy śni ci się, że umiera żyjący krewny lub przyjaciel może to oznaczać nadchodzący kres pewnych relacji. Może być to zapowiedź zmian w twoim życiu. Ważne jest przesłanie, jakie niesie sen i nastrój w jaki się budzisz. Jeśli mimo śmierci kogoś bliskiego, nie wstajesz przerażony, to znak, że zmiana idzie we właściwym kierunku.

Śnienie o własnej śmierci oznacza, że ​​przechodzisz wielką transformację. Oznacza to, że wchodzisz na wyższy poziom świadomości i zaczynasz coraz lepiej i głębiej rozumieć kruchość życia, a także całe jego piękno.

Jeśli jednak umierasz we śnie na skutek ciężkiej choroby, w mękach, to symbol ucieczki od odpowiedzialności i obowiązków, ponieważ czujesz się nimi zbyt przytłoczony. Jeśli tak jest w twoim przypadku, być może należy zacząć zadawać sobie pytanie, jak możesz pozbyć się tego ciężaru, ponieważ twoja podświadomość wysyła ci sygnał, że bardzo cierpisz. Jest to znak, że twoje życie wymaga koniecznie wielu zmian.

 

 

Jeśli masz sen, że twój partner umiera, możesz to odczytać, że go nie doceniasz, że twój związek może się rozpaść. Jeśli jednak ta śmierć w twoim śnie nie budzi u ciebie poczucia żalu, może to oznaczać, że nie potrzebujesz już tej osoby w swoim życiu, że jesteś w toksycznym związku, który może warto zakończyć.

 

Czasami śnimy też o spotkaniach ze zmarłymi już osobami. Wytłumaczenie takich snów jest jednak zupełnie inne. Możecie o tym przeczytać w artykule o tym, czy zmarli próbują nawiązać z nami kontakt.

Tagi:

smierć ,  marzenia senne ,  sny , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót