Partner: Logo KobietaXL.pl

Przeglądając aktualną ofertę firm naszą uwagę zwróciła firma NA-KD działająca na rynku już od 2015 oku. Jej produkty to niebywała jakość za naprawdę niezwykle rozsądną cenę. Co jeszcze?

NA-KD najgorętsza marka online

Dzisiejsza moda nie powinna być tylko chęcią zakupu kolejnej części garderoby po to tylko, aby spełnić swoją chwilową zachciankę. Firma NA-KD dba o zrównoważony rozwój, chce aby moda przyszłości oparta była na równości, różnorodności i szacunku dla środowiska naturalnego.

NA-KD to jedna z topowych dziś marek online. Jej projektanci na bieżąco pokazują najnowsze modowe trendy z całego świata. Nawet najbardziej wymagające klientki znajdą w sklepie tej marki coś dla siebie. W ofercie tej firmy nowości pojawiają się praktycznie każdego dnia. Dostawa i zwroty są darmowe, aby zapewnić klientkom jak najlepszą obsługę. Firma istnieje od 2015 roku i wkrótce zostanie wiodącym graczem na światowym rynku mody. Jej twórcy udowadniają, że również niedrogie ubrania mogą odpowiadać najnowszym trendom. Ubrania tej marki projektowane są w taki sposób, aby wspierać klientki w wyrażaniu siebie każdego dnia. W ofercie firmy znaleźć można sukienki na każdą okazję, topy, ciepłe swetry, idealne jeansy i szorty, buty i dodatki, które pomagają kobietom wyróżnić się z tłumu i dodają pewności siebie.

Zgodnie z trendami

NA-KD jest nowoczesną firmą działającą w świecie online. Poprzez własne platformy społecznościowe przekazuje swoim obserwatorom i obserwatorkom, co jest trendy. Cały sztab ludzi, każdego dnia dba o to, aby spełniać nawet najbardziej wymagające oczekiwania i ułatwić klientkom zakupy o każdej porze dnia i nocy. Najbardziej popularne influencerki, działające w branży modowej, znają już firmę i mocno wspierają sprzedaż jej produktów w mediach internetowych. W ofercie firmy NA-KD znaleźć można zarówno swetry, trampki, czy wygodne dresy, jak i szpilki i eleganckie sukienki. W sklepie dostępne są więc ubrania na przeróżne okazje, zawsze zgodne z obowiązującymi trendami.

Wybierz coś dla siebie

Firma NA-KD zachęca swoje klientki do tego, aby były odważne, aby dobrze i swobodnie czuły się we własnym ciele i aby poszukiwały rozwiązań, które będą najlepsze właśnie dla nich samych. Kobieta NA-KD wie, czego chce, lubi poznawać nowe trendy, jest otwarta na nowości, zwracając jednocześnie uwagę na to, czy wybierana przez nią odzież produkowana jest z poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Firma NA-KD działa w środowisku online, czyli tam, gdzie dzisiejsze kobiety najczęściej poszukują garderoby dla siebie. Marka NA-KD działa w sieci, ale jej produkty można również nabyć w sklepie stacjonarnym znajdującym się w Sopocie. Influencerzy już kochają NA-KD, poznaj ją i również się zakochaj.

Za co Influencerki ukochały sobie markę NA-KD? Ta miłość jest związana przede wszystkim z podążaniem za najnowszymi trendami. To istotny czynnik tak dla całego zespołu NA-KD, jak i dla influencerek. Pracownicy firmy i osoby zarządzające marką to osoby które nie wyobrażają sobie jednego dnia bez social media i jednocześnie wiedzą jak dopasować stylizacje do współczesnych trendów i kształtów figury. Współpraca z influencerkami to zaplanowane działanie marketingowe. Nie da się jednak ukryć, że wyrocznie mody uwielbiają ubrania NA-KD i bardzo chętnie tworzą z nich efektowne stylizacje.

Tagi:

moda ,  styl , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót