Partner: Logo KobietaXL.pl

Zajęcia będą prowadzone przez Kasię Bigos, fantastyczną trenerkę fitnessu i pole dance. Jako instruktor prowadzi obecnie autorskie zajęcia o nazwie FireWorkout i to właśnie je zaprezentuje w klubie Iskra. Jak sama twierdzi: chciała stworzyć program, który będzie miał w sobie wszystko czego ludziom potrzeba do szczęścia i walki o idealną sylwetkę. Dodatkowo zajęcia będą prowadzone przez trenerów z teamu Kasi.

Czym jest więc FireWorkout? To trening podczas którego pracuje całe ciało. W szybkim tempie wykonuje się ćwiczenia siłowe i aerobowe. Regularne FireWorkout’y to poprawa wydolności, wytrzymałości, prędkości, kondycji, siły i spalanie tkanki tłuszczowej.

 

Czas zadbać nie tylko o swoje ciało. Nie od dziś przecież wiadomo, że wysiłek pozytywnie wpływa również na samopoczucie. Im więcej osób, tym lepsza atmosfera i większa motywacja.

 

Przyjść może każdy. Nie wstydź się, że nie masz kondycji lub figury modelki. Te zajęcia są właśnie po to, by coś w sobie zmienić, a przy okazji świetnie się bawić.

 

Do zobaczenia w sobotę!

 

 

Tagi:

styl życia ,  ćwiczenia ,  fireworkout ,  Kasia Bigos , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz