Partner: Logo KobietaXL.pl

Jeśli chcesz ładnie wyglądać, powinnaś wiedzieć, jaki jest twój typ sylwetki. Pozwoli ci to na odpowiednie dobieranie stroju.

1. Prostokąt: ramiona równe z biodrami, słabo zaznaczona talia. Co nosić: jasne kolory, topy, szerokie paski, obniżone spodnie, krótkie spódnice, dłuższe żakiety.

2. Trójkąt: wąskie ramiona, szerokie biodra. Co nosić: lejące dekolty, żakiety na poduszkach, chusty, szale, naszyjniki. Uwaga ma być skupiona na górze, a nie na dole stroju. Nie noś wąskich obcisłych spodni, spódnic czy spodni z naszywanymi kieszeniami, na dole kolory muszą być stonowane.

3. Odwrócony trójkąt: szerokie ramiona, wąskie biodra: Tu odwrotnie, uwagę kierujemy na dół stroju, noś dekolty w serek, bluzki bez rękawów, ale nie na wąskich ramiączkach, spódnice i spodnie z wysokim stanem, wzorzyste doły, bojówki,

4. Klepsydra: proporcjonalna sylwetka z wąską talią. Uznawana jest za oznakę kobiecości i najłatwiej przy niej eksponować swoją figurę. Dobieraj ubrania klasyczne, nie za szerokie i nie za wąskie, talię podkreślaj paskiem, noś taliowane żakiety, spódnice w kolano.

5. Owalna: spory biust i brzuch. Nie noś obcisłych rzeczy, ani bardzo szerokich, unikaj pasków, legginsów, wzorów, noś dłuższe bluzy ze ściągaczami, luźne spódnice, szersze spodnie.

A tu możecie zobaczyć, jakie typy figury mają znane gwiazdy, uwaga film ma 2 części!

 

 

Tagi:

moda ,  ubranie ,  moda 2015 ,  uroda ,  styl życia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót