Partner: Logo KobietaXL.pl

Lumi to ręcznie wykonana lampka z litego kawałka drewna, która niesie za sobą ogromną szansę. Jej walka o rynkowy debiut, może urzeczywistnić marzenie, grupy młodych entuzjastów wzornictwa.

Początkowo było ich czworo. Spotkali się na uczelni i szybko zaprzyjaźnili. Połączyła ich chęć działania i fascynacja możliwościami, jakie niesie za sobą wzornictwo. Wspólnie obiecali sobie ukierunkować kolejne 4 lata działań na cel, jakim miała być własna pracownia wzornicza. Nieco mądrzejsi lecz nie mniej zdeterminowani, zaprojektowali i wyprodukowali pierwszą sztukę Lumi. Efekty podobały im się od początku, dlatego postanowili nie czekać i pozyskać środki na sfinansowanie jej produkcji, korzystając z platformy crowdfundingowej PolakPotrafi.pl

Lumi otrzymała podstawę z naturalnie popękanego drewna. Rzemieślnicza metoda wykonania sprawia, że każda powstała lampka jest całkowicie unikatowa. Lita forma bez żadnych dodatkowych otworów sprawiła, że lampka nabrała odpowiedniej wagi i minimalistycznego szlifu.

Niezwykle ciekawym elementem lampki, jest żarówka ozdobna o niskiej mocy. Wzorowana na klasycznym projekcie Edisona, oferuje ciepłe światło oraz hipnotyzujący widok długich żarników.

Całość została uzupełniona o stylową oprawkę i klasyczny włącznik. Niewątpliwą zaletą Lumi jest fakt, że lampka doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym wystroju wnętrza. Efekt powinien przypaść do gustu w szczególności entuzjastom steampunkowych i industrialnych klimatów.

Właśnie wystartowała kampania Lumi na portalu crowdfundingowym PolakPotrafi.pl. Jeśli uda się zebrać zakładaną kwotę 5 000 zł, lampka trafi do produkcji. Będzie to pierwszy krok do realizacji marzenia o autorskiej pracowni. Aby otrzymać własną Lumi w przypadku powodzenia kampanii crowdfundingowej, należy wesprzeć projekt kwotą co najmniej 149 złotych. Autorzy kampanii przewidzieli ponadto limitowane, edycje specjalne lampki oraz ciekawe, ręcznie zdobione gadżety.

Portal PolakPotrafi.pl dba o bezpieczeństwo osób wspierających kampanię. Jeśli nie uda się zrealizować minimalnej zakładanej kwoty finansowania, wszelkie wpłacone środki wrócą prosto do wspierających.

Kampania jest dostępna pod adresem: https://polakpotrafi.pl/projekt/lumi

Tagi:

ciekawostki ,  lumi ,  projekt , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót