Partner: Logo KobietaXL.pl

Największa na świecie firma produkująca opony i wyroby z gumy Bridgestone oraz Olimpijka i brązowa medalistka Mistrzostw Europy Joanna Jóźwik, w ramach kampanii olimpijskiej „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, wybiorą do ekskluzywnego programu motywacyjnego Nad_Zwyczajni 10 zmotywowanych uczestników z całej Polski.

 

Razem postarają się oni osiągnąć cel, którym będzie przebiegnięcie jesienią tego roku po raz pierwszy 10 kilometrowej trasy podczas „The Great 10k Berlin”.

 

Joanna Jóźwik, ambasadorka kampanii Bridgestone będzie nie tylko mentorką uczestników, ale sama też weźmie udział w nadchodzącym biegu.

 

joanna jóźwik

 

 

Do programu można zgłaszać się od 27 marca do 19 kwietnia za pośrednictwem platformy: podazajzamarzeniami.pl/nad_zwyczajni bądź też za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook zamieszczonego pod adresem: www.facebook.com/Bridgestone.Polska.

„Każdy z nas wie jak wiele poświęceń i wytrwałości wymaga zawodowe uprawianie sportu. Wszyscy konkurujemy o zwycięstwo. Każdy medal, każdy sukces jest nagrodą za wiele lat ciężkiej pracy”, powiedziała Joanna Jóźwik. “Ukończenie biegu na 10 kilometrów będzie metaforą, która ma pomóc Nad_Zwyczajnym walczyć o ich własne marzenia i pokonywać przeszkody życiowe, dostarczając im pewność siebie, optymizm i dyscyplinę. Mam nadzieję, że zainspiruje to do tego samego również innych.”

Joanna nie będzie jedynym ambasadorem projektu Nad_Zwyczajni. Karol Bielecki, piłkarz ręczny, król strzelców Igrzysk Olimpijskich Rio 2016, także dołączy do wybranych osób podczas treningów! Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się też z Bartoszem Olszewskim - trenerem i zwycięzcą Wings for Life, który przekaże im wiedzę na temat profesjonalnego treningu sportowego. O ich kondycję psychiczną zadba natomiast Daria Abramowicz - psycholog i były sportowiec (żeglarstwo).

Bridgestone jest inicjatorem programu i będzie wspierał podczas treningów wszystkich 10 początkujących biegaczy. Globalny Partner Olimpijski zapewni uczestnikom opiekę wykwalifikowanych trenerów, kompleksowe badania lekarskie, indywidualne plany treningowe i profesjonalny sprzęt. Okres szkolenia zaplanowano na 4 miesiące począwszy od 13 czerwca.Inicjatywa jest częścią kampanii Bridgestone „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”. Jej ambasadorami są olimpijczycy: Karol Bielecki (piłkarz ręczny), Joanna Jóźwik (biegaczka) oraz Maciej Kot (skoczek narciarski), którzy zostali wybrani do tej roli, ponieważ pomimo wielu niepowodzeń, nigdy się nie poddali i dzięki ciężkiej pracy udało się im zrealizować olimpijskie marzenia. Kampania marki producenta opon ma na celu inspirowanie i motywowanie ludzi w każdym wieku, o różnych umiejętnościach i pasjach, by nigdy się nie poddawali i walczyli o swoje marzenia, pomimo napotykających ich w życiu przeszkód. „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko” odzwierciedla również ambicję firmy, którą jest dostarczanie ludziom produktów i usług umożliwiających im bezpieczne docieranie do celu - bez względu na warunki. Ponadto kampania ma na celu podkreślenie zaangażowania Bridgestone jako Globalnego Partnera Ruchu Olimpijskiego i Paraolimpijskiego.

Pamietajcie - zgłoszenia do 19 kwietnia!

W Projekcie mogą wziąć udział osoby zamieszkałe w Polsce, które w czasie trwania Projektu mają ukończone 18 lat.

Zgłoszenia można przesyłać wyłącznie w następujący sposób:

▪ online, przez stronę https://www.podazajzamarzeniami.pl/cookie-accept/?redirect=https%3A%2F%2Fwww.podazajzamarzeniami.pl%2Fcompetitions%2Fnad_zwyczajni%2F

 

 

▪ online poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego za pośrednictwem serwisu

społecznościowego Facebook (dalej: „Facebook”), zamieszczonego pod adresem:

https://www.facebook.com/Bridgestone.Polska

▪ Nie należy przesyłać zgłoszeń listownie. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno

zgłoszenie.

Tagi:

bieganie ,  sport ,  Joanna Jóźwik , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót