Partner: Logo KobietaXL.pl

Dlaczego warto pojechać kamperem w podróż poślubną?

 

Podróż poślubna to czas, kiedy zmęczeni przygotowaniami do ślubu i wesela małżonkowie mogą złapać oddech i odpocząć. To też pierwszy sprawdzian dla par, które do tej pory nie miały okazji wspólnie spędzać wakacji. Bo gdzie uda Wam się tyle o sobie dowiedzieć i sprawdzić jak zachowujecie się w codziennych sytuacjach, jak nie w kamperze? Mobilny dom gwarantuje pełną niezależność i komfort podróżowania. Nie trzeba rezerwować noclegów, ani trzymać się ściśle ułożonego harmonogramu. Plan wycieczki można na bieżąco modyfikować, a spać dosłownie wszędzie. Oczywiście kampery nie należą do najtańszych, dlatego na ich zakup mało kto może sobie pozwolić, ale ich wynajem już nie jest taki drogi. Dla młodej pary korzystniejsza będzie druga opcja, gdyż nie wiadomo czy taka forma zwiedzania świata przypadnie jej do gustu.

 

Kierunek podróży poślubnej

 

Cel wspólnych wojaży najłatwiej obrać odpowiadając sobie na pytanie, które zakątki świata chcielibyście wspólnie zwiedzić? Niektórym marzy się wycieczka objazdowa po najpiękniejszych polskich miastach, a inni wolą na pierwsze wakacje w sformalizowanym związku wybrać się gdzieś dalej. Planując zwiedzanie naszego kontynentu plus jest taki, że kamper możecie wynająć już w Polsce i od razu rozpocząć podróż poślubną. Jeśli jednak to Ameryka jest Waszym sercom bliższa, najpierw musicie skorzystać z usług linii lotniczych i dopiero po przybyciu na miejsce wypożyczyć kamper.

Bez względu na to gdzie będziesz podróżować, pamiętajcie o cheap motorhome insurance – specjalistycznym ubezpieczeniu dla kamperów, które uchroni Was przed finansowymi konsekwencjami nieszczęśliwych zdarzeń i zapewni niezbędną pomoc i wsparcie w razie ich zajścia.

 

Tagi:

ślub ,  wesele ,  podróż poślubna , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót