Ostatni policjant, wykreowany przez Bena Winters’a to pierwsza część trylogii, która prezentuje fascynujący portret Stanów Zjednoczonych pół roku przed apokalipsą. Świat ulega destrukcji, gospodarka przeżywa największe w historii dziejów załamanie, a ludzie przestają wierzyć we wszystko co do tej pory było im bliskie. Jedyną osobą, która do końca chce pozostać wierna swoim ideałom jest detektyw Hank Palace na co dzień rozwiązujący zagadki związane z morderstwami. Poznajemy go w trakcie prowadzenia śledztwa w cieniu asteroidy 2011GV1.

 

Czy bycie prawym człowiekiem opłaci mu się? Odkryj tajemnicę wiszącą na krawędzi apokalipsy! Na całym świecie publikacja podbiła serca miłośników kryminałów i mediów.

Tuż po premierze największy amerykański dziennik The Washington Post pisał: Książka ,,Ostatni policjant” to bardzo atrakcyjna hybryda łącząca science fiction i fikcję kryminalną. A tuż za nim inne media - Ben Winters żywo opisuje upadek cywilizacji w tej preapokaliptycznej opowieści z misternie skonstruowaną fabułą. To absorbująca historia, której czytelnicy będą niecierpliwie czekać na dalszy ciąg. - pisał w lipcu 2012 roku New York Journal of Books. Natomiast Library Journal dodał – Książka Bena Wintersa to wielka, pobudzająca do myślenia tajemnica, idealna dla miłośników kryminalistyki, którzy lubią niezwykłe otoczenia i szukają świeżego podejścia do historii apokalipsy. Książka od czasu premiery w Stanach Zjednoczonych w lipcu 2012 roku ukazała się już w piętnastu językach. Jest znana na wszystkich kontynentach świata, a jej autor dzięki pierwszej części Ostatniego policjanta został okrzyknięty królem kryminałów i zwycięzcą nagrody Edgar® 2013 za najlepszą publikację Paperback Original! Obecnie trwają prace nad adaptacją kryminału na serial dla amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC.

 

Sukces pierwszej z trzech książek, którego głównym bohaterem jest detektyw Hank Palace tłumaczy San Francisco Book Review - Kryminał pełen pociągających zwrotów akcji, sympatycznych postaci i smutnego piękna. ,,Ostatni policjant” to klejnot. Okładka w USA Okładka na Węgrzech Okładka koreańska Po m.in. Brazylii, Francji, Korei, Rosji, Japonii, Turcji, Włoszech przyszedł czas na Polskę! Premiera Ostatniego policjanta zaplanowana jest na jesień 2017 r.

 

ostatni policjant

Mamy dla Was 3 książki. Wystarczy napisać na maila redakcja@kobietaxl.pl dlaczego lubicie kryminały. Najciekawsze odpowiedzi zostana nagrodzone.

 

Tagi:

konkurs,  książka,  ostatni policjant, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót