Partner: Logo KobietaXL.pl

 Nowoczesne, odważne w brzmieniach kompozycje stworzone zostały przez Natalię w kolektywie z Michałem Dąbrówką, Archie Shevsky’m i Marcinem Górnym. Ideącałej płyty był zapis żywych emocji i muzycznych pomysłów, będących efektem wspólnego grania podczas muzycznego wyjazdu całego zespołu w góry. Tam powstała większość piosenek. Dzięki temu album ma w sobie żywiołowość, rodzaj koncertowej energii, ale również nie ucieka esencja czyli jakość kompozycji.

 

Halo tu Ziemia to zbiór oryginalnych i nieszablonowych utworów często wyrywających się z przewidywalnych form produkcyjnych. Czuć dojrzałą kreację i zabawę dźwiękiem a zarazem wszystkie eksperymenty brzmieniowe są jedynie przyprawą do przekazu treści. Trzonem tej płyty są kompozycje i teksty, których oryginalność nie zostawia obojętnym słuchacza. Brzmienia przykuwają uwagę ale dopełniająobraz tworząc wraz z nośnymi melodiami - integralnącałość. W dobie efekciarskiego i sformatowanego na sukces komercyjny brzmienia muzyki pop, album ten sięga zdecydowanie głębiej. Analogowe, mięsiste brzmienia syntezatorów i żywa, dynamiczna perkusja a do tego charakterystyczny, coraz mniej uładzony, chropowaty wokal Natalii to zupełnie nowa, progresywna odsłona Artystki. W warstwie lirycznej bywa dowcipnie, nawet autoironicznie ale nie brakuje powagi i refleksji. Poszukiwanie duchowości - to o tym jest ta płyta.

Album - Halo tu Ziemia wieńczą słowa piosenki pt.Rekonstrukcja - Podnieść na duchu muszę ducha (...) bo wciąż na ducha jest posucha

Bilety juz w sprzedaży!

Do nabycia: na portalu KupBilecik.pl w Salonach Muzycznych Riff w Klubie30 ul. Jasna7 18.10.2017 wejście: 19:00, start 19:30

 

O miejscu:

Klub 30 Klub30 to zupełnie nowe miejsce na imprezowej mapie Lublina. Dedykowane wszystkim tym, którzy szczenięce lata mająjuż dawno za sobą, a po idealnej imprezie spodziewająsię czegoświęcej niż bólu głowy następnego ranka. W Klubie30 poczujesz się jak w domu. Tu nic nie musisz udowadniać... No może poza wiekiem :)

500 MIEJSC SIEDZĄCYCH Do dyspozycji gości przewidziano 2 ekskluzywne piętra. Na każdym z poziomów czekają na Ciebie odmienne gatunki muzyczne: 80’s & 90’s oraz Rock. Wybierz swój ulubiony lub migruj po klubie w zależności od tego, na co aktualnie masz ochotę.

UWAGA: na wydarzenia koncertowe NIE OBOWIAZUJE limit wieku

Aby dostać zaproszenie, udostępnijcie post na swoim Facebooku i napiszcie na adres redakcja@kobietaxl.pl dlaczego lubicie Natalię Kukulską. Dwie najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone biletami! Na odpowiedzi czekamy do 29 września!

 

Tagi:

konkurs ,  Natalia Kukulska ,  koncert ,  Lublin , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót