Partner: Logo KobietaXL.pl

Niestety, jest zmorą większości z nas, bez względu na wiek czy noszony rozmiar. I choć znajdziesz setki cudownych kosmetyków czy zabiegów, uważaj! Możesz tylko wydać pieniądze.

Jeszcze nikt nie znalazł cudownej metody likwidującej tę przypadłość. To, co możesz zrobić, to sprawić, aby cellulit był mniej widoczny.

Na pewno pomogą ćwiczenia. Uprawianie sportu, budowanie mięśni, poprawią krążenie, a co za tym idzie, ma wpływ na jakość skóry. Trzeba też pamiętać o diecie bogatej w błonnik, unikać zaś "pustych kalorii". Tłuszcz gromadzący się na udach czy brzuchu jest sprzymierzeńcem cellulitu.

Zrzucenie kilku kilogramów też jest mile widziane, właśnie z tego powodu. Ale rób to z głową! Efekt jo-jo sprawia, że twój cellulit będzie jeszcze większy!

Na cellulit ma wpływ palenie - skóra jest bardziej wiotka i wysuszona.

Są specjalne przyrządy do masowania miejsc z cellulitem. Nie zaszkodzi z nich korzystać. Poprawiają ukrwienie. Ale możesz skorzystać z kuchennego wałka - ZOBACZ KONIECZNIE!

Możesz stosować do masażu specjalne kremy. Ale pamiętaj! Nie wydawaj bez sensu pieniędzy. Poproś zawsze o próbkę i nie wierz w cudowne reklamy! Szukaj produktów z retinolem. Nie "uzdrowi" twojego cellulitu, ale jest pomocny. Równie pomocne mogą być domowe zabiegi z kawą. Przepis znajdziesz pod artykułem!

Możesz zacząć nosić uciskowe rajstopy. To nie tylko element terapii, założone na nogi sprawią, że cellulit jest mniej widoczny!

 

A tu znajdziesz tani, domowy sposób na walkę z cellulitem!

 

Tagi:

odchudzanie ,  cellulit , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót