Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Sól jest świetnym składnikiem peelingu, radzi sobie nawet z ranami czy z bólem głowy! A mamy ja przecież praktycznie zawsze pod ręką. Wykorzystajcie jej właściwości.

 

1. Jeśli dodasz do swojego szamponu 2-3 łyżeczki soli, stworzysz doskonały szampon do włosów przetłuszczających się, a efekty są niemal natychmiastowe!

 

 

 

2. Sól jest świetnym peelingiem do nóg. Dobrze się sprawdza, gdy po lecie mamy suchą i łuszczącą się skórę. Do filiżanki oliwy z oliwek należy dodać 2 łyżki soli i natrzeć peelingiem nogi, aby skóra była gładka i miękka jak jedwab.

 

 

 

3. Sól dobrze się sprawdza się również jako peeling do ciała. Należy dodać 2 łyżki soli morskiej do pół szklanki oleju kokosowego i użyć tej mieszanki jako peelingu do ciała.

 

 

 

4. Sól leczy ból głowy. Jeśli często cierpisz na bóle głowy, powinieneś dodać łyżeczkę soli do szklanki wody i wypić roztwór. W ciągu 10 minut poczujesz ulgę. Należy jednak pamiętać, że należy zachować ostrożność podczas spożywania soli w przypadku nadciśnienia.

 

5. Sól przyspiesza gojenie ran. Należy dodać 2 łyżeczki soli do szklanki wody, a następnie przemywać ranę tym roztworem.

 

 

Tagi:

sól ,  uroda ,  peeling ,  włosy ,  ból głowy , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót