Partner: Logo KobietaXL.pl

Pewnie znasz zalecenia dietetyków, aby pić, pić i pić podczas diety. Tymczasem okazuje się, że zamiast wypijać hektolitry zwykłej wody, wystarczy pić litr… słonej wody. Nie silimy jej jednak zwykłą sola, ale jak podaje portal Universo Natural solą morską.

 

Sól morska pomaga przeczyścić jelita, stymuluje procesy trawienne. Już po kilku dniach zauważysz, że twój żołądek zaczyna się kurczyć!

 

Przygotowanie wody jest bardzo proste – 1 łyżeczkę soli morskiej rozpuszczasz w 1 litrze wody.

 

1. Pijesz 200 ml na czczo pół godziny przed śniadaniem, kolejne 200 ml 2, 5 godziny po śniadaniu. Tak samo robisz przed i po obiedzie i przed i po kolacji.

 

Dodatkowo musisz przestrzegać kilku ważnych reguł:

 

2. Podczas posiłków nie przyjmujesz żadnych płynów. Jeśli zamarzy ci się kawa ze śmietanką, traktujesz ją jako oddzielny posiłek i przestrzegasz powyższych reguł.

 

Picie solonej wody wyostrzy twoje kubki smakowe, stracisz też chęć na potrawy słodkie i tłuste. Woda solona to znany „morderca objadania się”. Już w ciągu 3 dni stracisz 2 kilogramy! Nauczysz się też rozróżniać uczucie głodu od pragnienia. Czeto bowiem jemy wtedy, kiedy chce nam się pić!

 

3. Przerzucisz się na żywność wysokiej jakości

 

Picie wody zmniejszy twój apetyt i sprawi, że będziesz sięgać po mniejsze porcje. Co należy jeść? - kasze gryczana, mąkę pszenną durum, warzywa, owoce, rośliny strączkowe. Unikaj mięsa, ale jeśli już musisz, sięgaj wyłącznie po to chude.

 

4. Pożegnanie ze śmieciowym jedzeniem

 

Słona woda pozwoli ci odrzucić tuczące produkty, takie jak słodycze, czipsy, hamburgery. Nie sięgaj po alkohol, szczególnie piwo, słodkie napoje, jogurty, które są często słodzone.

 

 

Jeśli wytrzymasz tydzień na diecie – zobaczysz jakie daje efekty!

 

Uwaga! Dietę podajemy za portalem Universo Natural . Ponieważ zawiera sól, skonsultujcie się ze swoim lekarzem, zanim ją zaczniecie!

Tagi:

odchudzanie ,  woda ,  woda solona ,  sól morska ,  dieta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót